Tréninky

Rozpis tréninků platný pro sezónu 2019/2020.

Veškeré dotazy směřujte na šéftrenéra klubu Matěje Klucha. Kontakt: m.klucho@fbcliberec.cz, tel. 734 592 400

Věkové kategorie:

  • Minipřípravka 2013 a mladší
  • Přípravka 2011 a 2012
  • Elévové, elévky 2009 a 2010
  • Mladší žáci, mladší žákyně 2007 a 2008
  • Starší žáci, starší žákyně 2005 a 2006
  • Dorost, dorostenky 2004 a 2003
  • Junioři, juniorky 2001 a 2002
  • Muži, ženy 2000 a starší


Minipřípravka:

Středa: 18:00 - 19:00 (SOŠ)

Přípravka 1:

Úterý: 16:00 - 17:00 (Dobi)
Čtvrtek: 16:00 - 17:00 (Dobi)
Pátek: Dobrovolný pohybový trénink - 17:30 - 19:00 (SOŠ)

Přípravka 2:

Pondělí: 17:20 - 18:10 (Hala Jergym)
Středa: 16:30 - 18:00 (SOŠ)
Pátek: Dobrovolný pohybový trénink - 17:30 - 19:00 (SOŠ)

Elévové:

Pondělí: 16:30 - 17:20 (Hala Jergym)
Úterý: 17:00 - 18:00 (Dobi)
Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (Dobi)

Mladé dívky:

Středa: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Speciální skupina elévek a začínajících děvčat.

Mladší žáci A:

Pondělí: 16:30 - 17:45 (Aréna)
Středa: 18:00 - 19:00 (Dobi)
Čtvrtek: 17:00 - 18:00 (Aréna)
Pátek: 16:00 - 17:00 (Aréna)

Mladší žáci B:

Pondělí: 18:10 - 19:00 (Hala Jergym)
Středa: 19:00 - 20:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Žákyně:

Středa: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Čtvrtek: 18:00 - 19:00 (Aréna)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Starší žáci:

Pondělí: 17:00 - 18:00 (Dobi - posilovna)
Úterý: 16:30 - 17:30 (Aréna)
Středa: 16:30 - 18:00 (Aréna)
Pátek: 15:00 - 16:00 (Aréna)

Starší žáci C:

Úterý: 19:00 - 20:00 (Jergym)
Středa: 20:00 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Dorostenci:

Pondělí: 18:00 - 19:00 (Dobi - posilovna)
Úterý: 17:30 - 18:30 (Aréna)
Čtvrtek: 17:30 - 19:00 (Dobi)
Pátek: 18:00 - 19:00 (Aréna)

Dorostenci B:

Úterý: 19:00 - 20:00 (Jergym)
Středa: 20:00 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 17:00 - 18:00 (Aréna)

Dorostenky + juniorky:

Úterý: 18:30 - 20:00 (Aréna)
Středa:19:00 - 20:00 (Aréna)
Čtvrtek: 18:00 - 19:00 (Dobi)

Junioři A:

Úterý: 18:00 - 19:30 (Dobi)
Čtvrtek: 19:00 - 20:00 (Aréna)
Pátek: 18:00 - 19:00 (Aréna)

Junioři B:

Pondělí: 20:00 - 21:00 (Dobi)
Úterý: 20:00 - 21:00 (Aréna)
Čtvrtek: 20:00 - 21:00 (Aréna)

Muži A:

Úterý: 19:30 - 21:00 (Dobi)
Čtvrtek: 19:30 - 21:00 (Dobi)
Pátek: 19:00 - 20:00 (Dobi)

Ženy A:

Úterý: 18:30 - 20:00 (Aréna)
Středa:19:00 - 20:00 (Aréna)
Pátek: 19:00 - 20:30 (Aréna)

Muži B:

Pondělí: 20:30 - 22:00 (Aréna)
Pátek: 20:00 - 21:00 (Aréna)

Rodiče:

Úterý: 21:00 - 22:00 (Dobi)

Brankáři:

Středa: 18:00 - 19:00 - mladší
Středa: 19:00 - 20:00 - starší

Muži C+D:

Pondělí: 21:00 - 22:00 (Dobi)
Středa: 21:00 - 22:00 (Dobi)