Chodov
Provázková, Ranochová - Suchá, Jiráková, Frantíková, Svačinková, Urbánková, Tožičková, Plášková, Kuchařová, Preisslerová, Řepková, Pilíková, Jůzová, Vrbová, Peštová, Beránková, Belicová, Krauskopfová, Nosková
Crazy Girls
Štěpánová, Lerchová - Veidlová, Dostalíková, Leierová, Mlejnková, Gruntová, Bartůšková, Dlouhá, Rumlová, Pekárková, Kronychová, Ljachová, Horáková, Tomanová, Pokorná, Šamanina, Vejdělková
Branky: 13. Tereza Urbánková, 21. Tereza Urbánková, 29. Eva Preisslerová, 36. Daniela Frantíková, 38. Gabriela Tožičková, 40. Tereza Urbánková, 45. Tereza Peštová, 46. Martina Řepková, 52. Gabriela Tožičková, 57. Martina Řepková, 57. Gabriela Tožičková - 7. Michaela Mlejnková, 48. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 12 - Marcela Štěpánová 19, Martina Lerchová 8; po třetinách: 1:1, 5:0, 5:1;

Od začátku první části Crazy girls hrály aktivní florbal plný osobních soubojů a touhou vyhrát. Odměnu jim bylo vedení, o které se postarala Mlejnková v 7. minutě. Ačkoliv hráčky hájící černobílé barvy nic nevypustily, domácí se dokázaly do druhé třetiny dotáhnout na Liberec a srovnat skóre.

V prostředním dějství se Chodovu dařilo v proměňování šancí a v pronikání skrz libereckou obranu i přes velký důraz Crazyn, nasázel tak hned 5 branek. Naproti tomu se libereckým ženám i přes vypracované akce nedařilo prostřelit Provázkovou a pokusy o navrácení vedení na svou stranu tak byly nevyslyšeny

Poslední třetinu se hra přelévala z jedné strany na druhou, přičemž domácí tým byl opět úspěšnější ve vytěžování šancí. Liberec se blýskl, když Leierová dlouhým pasem poslala na volnou Mlejnkovou, která tvrdou ránou poslala míček za brankovou čáru. Poté se už jen dohrávalo na konečných 11:2 ve prospěch Chodova.

I když tomu výsledný stav neodpovídá, Liberec předvedl krásnou první třetinu, ve kterém nevypustil žádný souboj a rval se o každý balon. Poté soupeřky už jen předvedly svou herní kvalitu. Přes to Crazyny nechaly na hřišti povedený výko. Na obě dvě branky asistovala kapitánka Klárka Leierová, která tak zaznamenala jubilné 250 kanadský bod v základní části.

Další utkání sehrají Crazy girls FBC Liberec v sobotu 21.10.2017 v 15:00 proti Panthers Praha.

Komentář hostujícího trenéra Nesměráka: Předvedli jsme velmi statečný výkon a určitě odjíždíme s hlavami nahoře. Rozdíl v kvalitě hráčských kádrů byl asi hlavním důvodem proč jsme prohráli. Myslím, že jsme Chodov trošku zaskočili a soupeři chvíli trvalo, než dokázal reagovat. Mrzí nás neproměněné šance, kterých bylo na zápas se špičkovým českým týmem opravdu hodně. Za dnešek musím holky pochválit.

Komentář domácího trenéra Procházky: Z naší strany trochu pomalejší rozjezd, ale od druhé třetiny už byl výkon celkem v pořádku. Hráli jsme na můj vkus až moc bezstarostně směrem dozadu, ciž by se nám v dalších utkáních mohlo vymstít a musíme na tom zapracovat. Soupeři děkujeme za férové utkání ve velmi slušném tempu.