:
6
Váradi, Eckhardt - Klápa, Zahraj, Torma, Nushart, Korbel, Smolka, Kalaš, Navrtáil, Lebeda, Lang, Hurt, Velc, Tomčo, Jedlička, Lejba
Mück, Chlad - Ferdan, Šoltys, Stránský, Ferdan, Wiener - Kárník, Janeček, Kopecký, Smutným Faksa - Baudisch, Světlík, Bitman, Pařízek, Macháč - Dlesk, Valeš, Balatka
branky: 36. Adam Zahraj, 43. Michal Klápa, 54. Matyáš Velc - 10. Vojtěch Wiener, 22. Filip Smutný, 30. Jakub Mádlo, 32. Jakub Mádlo, 37. Jakub Mádlo, 52. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Daniel Váradi 13 - Daniel Műck 19; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:1

FB Hurrican Karlovy Vary vs. FBC Liberec 3:6 (0:1,1:4,2:1)

Liberec se proti Karlovým Varům dostával do tempa postupně. První třetinu zvládl jen minimálním rozdílem 1:0. První branka vsítil kapitán Wiener, jenž prostřelil brankáře Váradiho po skvělé přihrávce od Stránského V prostřední části do toho však šlápl a čtyřmi trefami výrazněji odskočil. Hattrickem v rozmezí sedmi minut se prezentoval Jakub Mádlo a jednu branku přidal i Filip Smutný. Vedení 5:1 po čtyřiceti minutách znamenalo pohodlný výsledkový polštář do zbytku zápasu. Třetí třetinu sice Liberec prohrál, ale jen v poměru 2:1 což znamenalo konečnou výhru 6:3. O poslední branku se opět postaral Vojtěch Wiener, který se postavil k samostatnému nájezdu a s jistotou ho proměnil.

Tato tříbodová výhra muže FBC Liberec velmi přiblížila účasti v play-off. Nicméně ještě není nic rozhodno. Definitivní odpověď na otázku, zda-li muži FBC Liberec postoupí do osmifinále zjistíme v neděli v 17:00, kdy svěřenci Petra Kološe a Matěje Klucha přivítají pražskou Spartu. Na toto utkání jsme připravili speciální program a zároveň zveme všechny příznivce libereckého florbalu.

26.2.2022 | 17:00 | SH Dukla Liberec | ACEMA Sparta Praha