9
(0:4, 0:3, 2:2)
Vítkovice
Vítkovice
branky: 42. Šimon Stránský, 60. Jan Světlík - 6. Jakub Hubálek, 8. Adam Delong, 19. Adam Zubek, 20. Adam Delong, 28. Jiří Besta, 32. Martin Gattnar, 36. Marek Matejčík, 54. Adam Palčinský, 55. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Daniel Műck 16 - Lukáš Souček 7; po třetinách: 0:4, 0:3, 2:2

FBC Liberec vs. 1. SC Tempish Vítkovice 2:9 (0:4,0:3,2:2)

Severočeši se chtěli rytířům pomstít za 19 branek z prvního vzájemného utkání. To se ale hned od první třetiny nemohlo povést, protože hosté dávali jasně najevo, kdo je pánem na hřišti.Po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli velmi nelichotivé skóre 0:7. Jediným trochu pozitivním momentem můžeme výsledkově vyrovnaná třetina, která skončila 2:2. O jediné zásahy se postaral Stánský a dalekonosnou střelou Světlík. To však bylo vše a Liberec v 16. kole Livesport Superligy prohrál v poměru 2:9.