Bohemians
Mück, Chlad - Kárník, Václavík, Stránský, Horník - Janeček, Šoltys, Valeš, Smutný, Macháč - Světlík, Mádlo, Baudisch, Bitman, Dlesk - Kukla, Sedláček
Bohemians
Hyršl, Zavřel - Forman, Malič, Buršík, Petrák K., Virga, Rozkovec, Hronek, Strnad, Ozimý, Gajdúš, Řehoř, Čihák, Bílek, Kawulok, Pastor, Petrák J., Zezulka
branky: 25. Lukáš Macháč, 27. Filip Smutný, 38. Jakub Kárník, 41. Michal Václavík, 59. Šimon Stránský - 6. Pavel Čihák, 8. Matúš Gajdoš, 26. Matúš Gajdoš, 29. Jan Malič, 31. Matúš Gajdoš, 35. Filip Forman, 49. Jan Řehoř, 50. Filip Forman, 55. Jan Řehoř, 59. Filip Forman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Daniel Műck 27 - Tomáš Hyršl 15; po třetinách: 0:2, 3:4, 2:4;

FBC Liberec vs. FBŠ Bohemians 5:10

Bohemians nakročili k výhře již v první periodě, kdy se prosadili Pavel Čihák a Matúš Gajdoš. Nutno říci, že Liberec měl v úvodní třetině mnoho šancí, včetně trestného střílení, který bohužel pro domácí Stránský nevyužil. Ve druhé periodě se Liberec přiblížil na kontaktní rozdíl. O premiérové branky v zápase se postral Macháč a taky Smutný. Přesně v polovině zápasu, tedy ve 30. minutě ale klokani znovu utekli do vyššího náskoku a ten už nepustili, ačkoliv na konci druhé třetiny a začátku třetí třetiny snížili na rozdíl dvou branek Jakub Kárník a Michal Václavík, který brankáře Hyršla prostřelil od půlící čáry. Ve zbytku zápasu si hostující Bohemians zkušeně výsledek pohlídali a na konečných 10:5 skóre završil Filip Forman střelou do odkryté branky. O zásah už pouze upravující skóre ze strany libereckých se postaral nejproduktivnější hráč Šimon Stránský. Bohemians tak berou tři body do tabulky a na domácí Severočechy nezbyl ani bod.