Ostrava
Muck, Chlad - Kárník, Pařízek, Václavík, Stránský, Ferdan - Janeček, Šoltys, Valeš, Světlík, Macháč - Bitman, Dolejš, Baudisch, Sedláček, Mádlo - Smutný
Ostrava
Binder, Klinka - Šubert, Jakubec, Gál, Pešat, Herblich, Chatrný, Choma, Barabáš, Brauer, Pešat, Kuczera, Šulc, Friedel, Košarišťan, Němec, Sedláček
branky: 4. Jan Světlík, 22. Lukáš Macháč, 37. Jakub Pařízek, 41. Filip Smutný, 52. Vojtěch Janeček, 54. Radek Valeš, 60. Radek Valeš - 9. Adam Choma, 32. Lukáš Herblich, 35. Lukáš Pešat, 40. Šimon Kuczera, 44. Marek Bräuer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Daniel Műck 15 - Jan Binder 4; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1

FBC Liberec vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:5 (1:1,2:3,4:1)

Liberečtí nevstoupili do utkání dobře. Brankář Mück hned ve 2. minutě musel čelit trestnému střílení, které bylo nařízeno ve prospěch Ostravy. Domácí golman nájezd vychytal a dodal Liberci patřičné sebevědomí. To se odrazilo u první vstřelené branky. Valeš našel před brankou osamoceného Světlíka, jenž neměl problém zasunout za bezmocného Bindera. Vyrovnání přišlo z hole Chomy v čase 8:36. Ve zbytku první třetiny byla Ostrava lepším týmem, ale ani jedna z jejich šancí gólovou radostí neskončila.

Liberci se vyvedl i vstup do prostřední periody. Světlík našel Macháče a ten pověsil míček do horní šibence. Tato branka Severočechy trochu ukolébala a Ostrava měla i nadále více ze hry. To se promítlo i na skóre, protože hostující tým v rozmezí tří minut skóre otočil. Ostravě vedení dlouho nevydrželo a Liberci se podařilo vyrovnat. Pařízek převzal na půlící čáře míček a střelou ze střední vzdálenosti vyrovnal. To ale nebylo vše. Ostrava v čase 39:57 nahodila míček do předbrankového prostoru a šťastně se dostala do vedení 4:3.

Ve druhé přestávce zřejmě přišla v kabině domácích bouře. Svěřenci Zdeňka Skružného nastoupili připraveni a dobře naladěni. To se brzy promítlo i na světelné tabuli. Stránský nahrál Smutnému a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. 4:4! V následném průběhu třetí třetiny se skóre posunulo na obou stranách. Rozhodující moment zápasu přišel v 54. minutě. Radek Valeš využil nabídnutou přesilovku a naklonil misky vah na stranu černobílých. Ostravě nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Při ní navíc Valeš připsal druhý gól a dodal zápasu konečný výsledek 7:5.