8
(1:2,1:3,1:3)
Olomouc
Olomouc
branky: 11. Marcela Urbanová, 38. Karolína Nováková, 50. Markéta Valešová - 13. Lucie Cholinská, 18. Lucie Cholinská, 22. Eva Řeháková, 26. Eva Řeháková, 37. Vlaďka Maděrová, 53. Lucie Cholinská, 57. Barbora Soušková, 60. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 15 - Nikola Dlouhá 12, Klára Hodulíková 1; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3

V první třetině se odehrávala dlouho vyrovnaná bitva. Přičemž na úvodní branku si diváci na hale SH ZŠ Dobiášova museli počkat až do 11. minuty. V čase 10:43 se po krásné kombinaci prosadila Urbanová. Krátce nato byla vyloučena Foffová a nabídnutou přesilovou hru Olomouc potrestala. Za stavu 1:1 se ale do šaten neodcházelo. Olomouc se poprvé v zápase dostala do vedení v 18. minutě, když vystřelila Cholínská a její střela s pomocí tyče zapadla za bezmocnou Malkusovou.

Ve druhé periodě Crazy girls zlobila především formace okolo Evy Řehákové. Její lajna si pravidelně tvořila šance a dokonce se dokázala několikrát prosadit. Postupně Olomouc navýšila svoje vedení až na 1:5. Odpověď si liberecký celek přichystal na 38. minuty, kdy se prosadila Nováková po krásné kombinaci s Kvapilovou. Nutno říct, že Crazy girls měly v druhé části mnoho nadějných šancí, ale nedokázaly se prosadit více než jednou. Oba týmy odcházely do šatny za stavu 2:5 z pohledu domácích.

V záverečné třetině elitní ženský tým Liberce se snažil s výsledkem ještě něco udělat. Pomohlo tomu i stažení sestavy na 10 vyvolených. Bohužel se z velkého tlaku podařilo pouze snížit na 3:5. O branku se postarala kapitánka Valešová. Bohužel to bylo se strany Crazy girls vše. Rozhodující moment zápasu přišel v čase 52:49, kdy hostující tým vstřelil šestou branku. V závěru utkání se ještě Crazy girls snažily zvrátit utkání hrou bez brankáře, ale ani tato herní situace zlom v utkání nepřinesla. Konečný stav utkání 3:8.