Otrokovice
Mück, Ponomarev - Klucho, Bitman, Baudisch, Dlesk, Šoltys, Rozkovec, Kopecký, Kárník, Čermák, Světlík, Kološ, Janeček, Wiener, Valeš, Stránský, Ferdan, Kořínek, Salát
Otrokovice
Majrich, Vorálek - Sovják, Zapletal, Červenka, Kvapil, Grlický, Šmajda, Szweda, Koláčný, Hrabal, Gál, Nehila, Vykopal, Hronek, Kladivo, Lapinš, Hrtús, Vilmanis,
Branky: 8. Matěj Klucho, 45. Martin Čermák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Mück 13 - Kevin Majrich 18; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:0;

Do utkání vstoupili Otrokovičtí florbalisté na míčku. Dlouho rozehrávali a snažili se diktovat tempo hry. To jim překazilo až dvouminutové vyloučení veterána Marka Zapletala, které dokázal využít kapitán Matěj Klucho. Tato branka padla v čase 07:03 a velmi překvapivě byla rozhodující v celém zápase. V další průběhu první periody měli velké šance Rozkovec a Čermák, ale ani jeden nedokázali využít prázdnou bránu.

V podobném, nepříliš atraktivním, duchu se nesla i prostřední část. Hostující tým velkou část utkání měl míček na svých florbalkách, ale pouze na své vlastní polovině. Velkou šanci na srovnání měli v přesilové hře. Obránce Koláčný nedokázal prostřelil výborně chytající Mücka a i po dvou třetinách zůstal na ukazateli skóre pouze jednobrankový rozdíl.

Do závěrečné třetině nastoupili muži FBC Liberec po důrazném proslovu trenéra Skružného. Důležitý moment přišel ve 45. minutě. Nabídnuté trestné střílení chladnokrevně proměnil Martin Čermák a poslal domácí tým do dvoubrankového vedení. V posledních části zápasu se soupeř ze Zlínského kraje nedostal do vyložených šancí a zápas už nedokázal zvrátit.

Liberecký florbalový tým zažil podařený víkend. Po výhrách nad Tatranem Střešovice a Panthers Otrokovice získali do tabulky Livesport Superligy 5 bodů a posunuli se na metu 24 získaných bodů.