(1:2, 1:1, 1:1;)
Vítkovice
Jasiok, Souček - Šindler, Delong, Gattnar, Besta, Nehera, Hájek, Matejčík, Sidunov, Hubálek, Hatala, Choma, Kuczera, Kaleta, Švajný, Čonka-Skyba, Sladký, Brauer
Mück, Ponomarev - Kološ, Kořínek, Klucho, Dlesk, Janeček, Čermák - Kopecký, Světlík, Balatka - Baudisch, Šoltys, Rozkovec - Ferdan, Valeš, Wiener - Kárník, Bitman, Emlar
Branky: 15. Adam Delong, 29. Lukáš Hájek, 54. Lukáš Hájek - 7. Tomáš Dlesk, 11. Vojtěch Wiener, 37. Lukáš Kořínek, 49. Tomáš Dlesk; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Jasiok 13 - Ivan Ponomarev 34; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:1;

SC Tempish Vítkovice vs. FBC Liberec (1:2,1:1,1:1)

Severočeši nastoupili do zápasu posilněni vítězným zápasem s Ostravským FBC. Se stejnou chutí vstoupili do zápasu i proti lídrovi z Vítkovic. První radost Liberci zajistil Tomáš Dlesk, který prostřelil brankáře Jasioka. Následně hra probíhala podle představ domácích, ale hostující celek skvěle bránil. Když Wiener využil přihrávku od Valeše, zvýšil vedení už na 2:0. Jedinou korekci stavu zaznamenal Delong. Po první třetině svítilo ve sportovním centru Dubina překvapivé skóre 1:2.

V druhé dvacetiminutovce se neustále hrálo podle not svěřenců Pavla Bruse. Vyrovnaní přišlo v čase 28:29, když Hájek prostřelil míček brankovou čárou. Nutno říci, že svatyně Ponomareva byla hodně vychýlena ze své běžné pozice. Do vedení dostal FBC Liberec Kořínek. Ten našel odražený míček před domácím brankovištěm a zavěsil pod břevno. 3:2. Tento stav vydržel i do konce druhé periody.

Vítkovice na nečekaný průběh zareagovali stažením sestavy na dva obranné páry. Do hry se dostal i matador Tomáš Sladký. Důležité odskočení stavu skóre přišlo v oslabení, kdy Tomáš Dlesk po zemi překvapil všechny v hale. V závěru zápasu snížil druhou brankou Hájek, ale to bylo od Vítkovic vše. Domácím hráčům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře.