(4:0,1:3,0:2,0:1)
Otrokovice
Majrich, Kubíček - červenka, gál, Grlický, Hrabal, Hronek, Hrtús, Jurčík, Koláčný, Nagy, Kvapil, Medek, Nehila, Petřík, Ševčík, Szweda, Šťourač, Vykopal
Muck, Ponomarev - Kološ, Emlar, Kopecký, Světlík, Rozkovec, Weiener, Janeček, Ferdan, Valeš, Bitman, Klucho, Dlesk, Baudisch, Šoltys, Balatka, Martínek, Blažek
Branky: 14. Peter Nehila, 14. Ladislav Gál, 16. Michal Nagy, 17. František Vykopal, 39. Martin Grlický - 25. Prokop Ferdan, 35. Vojtěch Janeček, 40. Patrik Rozkovec, 45. Jakub Kopecký, 48. Jan Světlík, 65. Tomáš Dlesk; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kevin Majrich 18 - Daniel Mück 16; po třetinách: 4:0, 1:3, 0:2, 0:1

Hu-Fa Panthers Otrokovice vs. FBC Liberec 5:6 po prodloužení (4:0,1:3,0:2,0:1)

Ačkoliv první třetinu prohráli muži 0:4, nástup do utkání měli Severočeši výborný. V prvních dvanácti minutách soupeře přehrávali a domácí musel několikrát podržet fantastický Majrich. První branku vsítili otrokovičtí v čase 13:04, kdy se prosadil z protiútoku Peter Nehila. Tímto gólem odstartoval smršť, kterou nedokázali muži FBC Liberec zastavit. Do konce první třetiny se prosadil ještě Gál, Nagy a Vykopal.

Odhodlaní hosté vstoupili do prostřední periody aktivně. Po necelých pěti minutách se poprvé prosadil Ferdan, který zužitkoval obnovenou spolupráci s Valešem. I v dalším průběhu útočili především hosté. Druhou branku tečoval do sítě Vojtěch Janeček a mohl oslavit první branku v nejvyšší soutěži. V posledních minutách padla branka na obou stranách. Nejprve nahlodal sestavu Liberce Grlický, zvyšující na 5:2. Na jeho trefu odpověděl, 33 sekund před druhou sirénou, Rozkovec. Po druhé periodě svítilo v Městské sportovní hale skóre 5:3 pro domácí.´

Rozhodujícím momentem se stala proměněná přesilová hra. V čase 44:08 se krásně trefil Kopecký, snižující na rozdíl jedné branky. O poznání veseleji bylo za tři minuty, když se uvolnil Světlík a konečně dokázal vyrovnat. V závěru zápasu měli šance oba týmy, ale misky vah byly spíše na straně hráčů Otrokovic, kteří nedokázali využít dvě přesilové hry. I proto muselo rozhodnout prodloužení.

Prodloužení se hrálo tři na tři. Tentokrát již trenéři nemohli odvolat brankáře a získat velkou výhodu. Tuto netradiční situaci lépe zvládli hráči FBC Liberec. Valeš přelstil soupeře a předložil míček Dleskovi, jenž neomylně rozhodl do prázdné brány.

Branky: Ferdan, Janeček, Rozkovec, Kopecký, Světlík, Dlesk
Za vítězství 6:5 po prodloužení bere tým okolo kapitána Matěje Klucha cenné dva body! V dalším průběhu Livesport Superligy nastoupí muži FBC Liberec proti 1. SC Tempish Vítkovice. Zápas se odehraje v pondělí na hale ZŠ Dobišáova a vy ho budete moci sledovat na www.ceskyflorbal.tv