(0:0, 2:2, 5:3)
Sparta
Beneš, Zítka - Bachmaier, Křenek, Krbec, Kolstrunk, Beneš, Zouzal, Garčar, Bartoš, Zeman, Ujhelyi, Čermák, Kozák, Pažák, Dibelka, Dolejš, Kareš, Pruner, Veselý
Muck, Ponomarev - Kološ, Lhota, Klucho, Baudisch, Dlesk, Šoltys, Rozkovec, Bitman, Kárník, Valeš, Balatka, Weiener, Čermák, Janeček, Kopecký, Světlík, Stránský
Branky: 25. Milan Garčar, 33. Milan Garčar, 48. Lukáš Ujhelyi, 48. Matěj Pruner, 49. Matyáš Bachmaier, 49. Matěj Čermák, 57. Radim Křenek - 31. Jakub Kopecký, 34. Martin Čermák, 41. Šimon Stránský, 46. Jan Světlík, 58. Jakub Kopecký; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Daniel Mück 33; po třetinách: 0:0, 2:2, 5:3;

Do utkání vstoupili liberečtí hráči velmi pozorně a v prvních minutách povolili domácím střely pouze z velké vzdálenosti. Všechny projektily bezpečně lapil brankář Daniel Mück, který tentokrát dostal přednost před Ivanem Ponomarevem. První třetina branky nepřinesla, i když oba týmy měly dostatek šancí, aby prostřelili výborně chytající strážce svatyně.

Jako první síťku rozvlnil domácí navrátilec Milan Garčar. Nacvičenou standardní situaci zužitkoval střelou po zemi. Severočeši si odpověď přichystali v 31. minutě. Kopecký získal míček na obranné polovině a po nahrávce Wienera zakončoval do prázdné brány. 1:1. Do konce prostřední třetiny oba týmy vstřelily po jedné brance. Sparta se opět prosadila po brance Garčara. Libereckým dodal sebevědomí Čermák, který překonal Beneše v přesilové hře.

Jestli první dvě třetiny brankové hody nepřinesly, třetí dvacetiminutovka byla úplně z jiného soudku. Nejprve dokázal Liberec vsítit dvě branky. Hostující tým dostal do vedení Stránský a Světlík. Krátce na to přišel zlomový moment zápasu. V rozmezí 78 vteřin Sparta nejenom vyrovnala, ale odskočila do dvoubrankového vedení. Překvapení hosté v poslední desetiminutovce nedokázali zareagovat a týmu Zdeňka Skružného nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Konečnou podobu utkání dodal Kopecký, který vsítil pátou branku Liberce.