Hattrick
Kuhn, Kolajta - Brom, Procházka, Coufal, Juhaňák, Leško, Dvořák, Kostka, Nagy, Hrazdíra, Ondráček, Vlach, Sládeček, Horák, Halama, Hronek, Kůra
Liberec
Mück, Ponomarev - Kološ, Klucho, Kárník, Bitman, Lhota, Leksa, Dlesk, Baudisch, Martínek, Balatka, Čermák, Světlík, Rozkovec, Stránský, Kořínek
Branky: 27. Jiří Juhaňák, 55. Adam Hemerka - 6. Jan Baudisch, 17. Tomáš Dlesk, 22. Tomáš Dlesk, 29. Jan Světlík, 49. Lukáš Kořínek, 51. Patrik Rozkovec, 54. Lukáš Lhota; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Filip Kuhn 14, Ondřej Kolajta 2 - Daniel Mück 18; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3

Reportáž

Do první třetiny vstoupili aktivněji domácí, ale všechny střelecké pokusy zlikvidoval Daniel Mück, který dostal přednost i ve druhém utkání. Nutno říci, že Liberec nebyl horším týmem a dokázal vstřelit první branku. Dlesk narazil přesně střílícímu Baudischovi. O dost veseleji bylo po ubráněném vyloučení a druhé brance. Nádhernou kombinaci zužitkoval svojí první dnešní brankou Dlesk. Po první dvacetiminutovce vedlo FBC Liberec 2:0.
I zkraje druhé periody ukázal Tomáš Dlesk, že dneska hraje podařený zápas a zvýšil na 3:0. Brno dokázalo snížit v nabídnuté přesilové hře, když Juhaňák od půlící čáry vymetl pravou pavučiny Mückovi svatyně. Ideální scénář pro černobílé barvy se naplňoval i v dalším průběhu. Početní výhoda Severočechů se nedařila do té doby, než Čermák našel v předbrankovém prostoru Světlíka a ten o tyčku zvýšil na 4:1.
V úvodu třetí třetiny měli domácí několik vyložených šancí, ani ty a přesilovou hru nedokázali využít, a proto svítilo ve 46. minutě skóre 4:1 pro Liberec. Když na 5:1 v 49.minutě zvýšil Kořínek, zdálo se, že o zápasu je již rozhodnuto. A rozhodnuto bylo! Další branky v poslední desetiminutovce přidali Lhota a Rozkovec. V závěrečných minutách se Hattrick snažil se zápasem něco udělat ve hře bez brankáře. Marně. Konečný výsledek utkání 7:2 pro FBC Liberec.