:
10
(3:3, 1:1, 0:6)
Chomutov
Branky: 7. Ondřej Halej, 15. Ondřej Halej, 18. Marek Macura, 29. Vojtěch Bernas - 16. Prokop Ferdan, 18. Adam Balatka, 20. Martin Čermák, 33. Lukáš Kořínek, 44. Radek Valeš, 46. Radek Valeš, 55. Prokop Ferdan, 57. Martin Čermák, 58. Prokop Ferdan, 59. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Starý; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Jan Vlček 23 - Ivan Ponomarev 21; po třetinách: 3:3, 1:1, 0:6;

Komentář pana trenéra p. Ladislava Lásky: Soupeřova aktivita ho udržela ve hře po dvě třetiny, kdy hrozil zejména z brejků. Ve třetí třetině jsme nepolevili ve střelecké aktivitě a soupeře herně přehráli. Musíme poděkovat klukům za nasazení. Soupeři děkuji za kvalitní utkání.