12
(1:7, 1:3, 0:2)
Bohemians
Bohemians
Branky: 4. Veronika Ljachová, 31. Monika Zikmundová - 5. Eliška Reischlová, 11. Hana Poláková, 12. Anna Marešová, 15. Hana Poláková, 16. Eliška Reischlová, 18. Veronika Loudová, 20. Hana Poláková, 25. Adéla Bočanová, 31. Adéla Bočanová, 36. Dominika Vatahová, 55. Eliška Reischlová, 60. Nikola Hrabánková; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 26 - Martina Lerchová 7, Monika Benková 6; po třetinách: 1:7, 1:3, 0:2;

Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Od nás povedená první třetina, kdy jsme zápas rozhodli. V dalším průběhu jsme určitě mohli dát více gólů. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu a příští týden nás čeká další těžký zápas, který chceme odehrát agresivně a aktivně. Komentář trenéra domácích (Tomáš Jakubík): První třetinu by jsme asi rádi zapomněli. Pak už přišlo mírné zlepšení ve druhé a třetí třetině, ale opravdu mírné. Ve středu další zápas na Tatranu tak odpočineme a jdeme na to. Děkuji soupeři a divákům.