13
(2:4, 1:3, 3:6)
Panthers
Panthers
Branky: 7. Markéta Valešová, 15. Tereza Syslová, 37. Klára Leierová, 48. Aneta Foffová, 49. Aneta Foffová, 51. Klára Leierová - 7. Tereza Syslová, 13. Nikola Staňková, 16. Viktorie Novotná, 17. Anežka Viplerová, 22. Barbara Jelínková, 26. Anežka Slaná, 28. Nikola Staňková, 43. Anežka Slaná, 44. Nikola Hamerníková, 47. Veronika Ljachová, 54. Nikola Hamerníková, 56. Kristýna Lochmannová, 56. Nikola Staňková; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 20 - Eliška Egertová 17; po třetinách: 2:4, 1:3, 3:6;

Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík):Zápas opět po delší době a ještě po vánocích. Začátek celkem dobrý, prostřední část horor asi nejhorší zatím co jsme měli. Ke konci holky šli po morálu začali hrát více na míčku a hrozit. Bohužel tohle nestačí, do obrany by jsme měli hrát tak jak umíme se silnými soupeři. Děkuji soupeřkám za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony. Komentář trenéra hostů (Štěpán Weber): "Vánoční přestávka prospěla asi více domácím, než nám, i tak jsme ale potvrdili kvalitu a v první polovině utkání jsme se drželi pokynů a v druhé jsme pak těžili z náskoku. Pozitivem je, že jsme odehráli na tři formace, zapojili všechny hráčky a zlepšená hra Liberce. Díky všem za zápas a zdravíme trenéry do Švédska :-)"