:
2
(1:0, 4:1, 7:1)
TIGERS FK
branky: 11. Eliška Trojánková, 24. Kateřina Kovaříková, 29. Nikola Hermannová, 32. Eliška Chudá, 32. Eliška Trojánková, 42. Eliška Chudá, 42. Lucie Řezáčová, 44. Eliška Chudá, 49. Iveta Hyršlová, 54. Kristýna Vejvodová, 56. Eliška Chudá, 60. Eliška Trojánková - 33. Pavla Bárková, 51. Pavla Bárková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Lucie Špačková 8 - Adéla Nejezchlebová 47; po třetinách: 1:0, 4:1, 7:1;

Vyjádření trenéra domácích (K.Šatalíková): Pomalejší rozjezd, ale nakonec jsme utkání bez problému zvládly a nakonec vstřelily i celkem dost branek. Díky holkám a přeji všem pěkné svátky. Vyjádření trenéra hostí (T.Jakubík): Poslední zápas letošního roku. Musím dnes pouze pochválit holky za výkon a to hlavně v první třetině, sami si dokazují, že jde hrát . Bohužel v závěru už došly síly na nějaký lepší výsledek. Tým Crazy Girls FBC Liberec všem přeje krásné vánoce a Šťastný nový rok.