10
(0:1, 1:3, 0:6)
Vítkovice
Vítkovice
Branky: 27. Pavla Bárková - 15. Sára Seevaldová, 24. Barbora Husková, 29. Lucie Theimerová, 35. Natálie Hurníková, 41. Natálie Hurníková, 45. Zuzanna Krzywak, 49. Vlaďka Maděrová, 51. Eliška Planková, 52. Zuzanna Krzywak, 57. Siti Nurhaliza Khairul Anuar; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 44 - Petra Klečková 12; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:6;

Komentář trenéra hostí(Tomáš Martínik):Dnes od nás špatný výkon, dvě třetina chyběla chuť hrát poctivý florbal, nesoustředěnost, technická nekvalita a dynamika hry NULA. Až ve třetí třetině nás začal florbal bavit. A to je MÁLO!!! Děkujeme soupeřkám za zápas. Komentář trenéra domácích(Tomáš Jakubík): Dnes určitě nejlepší zápas sezóny co se týče poctivosti a dodržování pokynů. Na začátku jsme měli několik slibných šancí a mohlo skóre vypadat ještě lépe. Škoda. Třetí třetinu už jsme odešli fyzicky a Vítkovice toho umí využít. Naším holkám děkuji za odmakaný zápas. Budeme lepší. Děkuji divákům a soupeřkám přeji i šťastnou cestu domů.