8
(1:2, 3:4, 0:2)
Brno
Brno
branky: 19. Klára Leierová, 34. Barbora Knotková, 38. Pavla Bárková, 40. Markéta Valešová - 8. Pavlína Bačová, 13. Linda Hyksová, 32. Pavlína Bačová, 33. Nikola Domonkosová, 34. Linda Detková, 34. Pavlína Bačová, 50. Petra Hložanková, 59. Anna Bachratá; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 32 - Sabina Dvořáčková 20; po třetinách: 1:2, 3:4, 0:2;

Komentář trenéra domácích (Tomáš Jakubík): Zápas byl chvílemi nahoru a dolu což nám moc nevyhovovalo, jinak dneska tvořily převážně holky z Brna. My si ze zápasu vezmeme opět to pozitivní aby jsme v dalším průběhu sezony byli lepší. Brnu gratuluji k prvním extraligovým bodům a ať se daří v sezóně. Děkuji Komentář trenéra hostů (Rudolf Škubal): První zápas se soupeřem ze spodní poloviny tabulky, bohužel zatím náš nejhorší zápas. Po upracované první třetině, jsme do druhé třetiny začali hrát co jsme měli, ale znovu přišlo uspokojení a darování branek soupeři. Ve třetí třetině, jsme sice ustáli několik brejků soupeře, ale celkově zlepšili obrannou fázi a zápas dovedli do zisku prvních tří bodů v extralize.