4
(3:2, 3:0, 2:2)
Jičín
Jičín
Branky: 3. Marcela Urbanová, 10. Lucie Růžičková, 20. Kristýna Bachmaierová, 23. Lucie Paulovičová, 27. Kristýna Bachmaierová, 34. Kristýna Bachmaierová, 59. Markéta Kosová, 60. Natálie Kuželová - 17. Karolína Vlachová, 19. Barbora Knotková, 43. Gabriela Horáková, 58. Michaela Pavlíková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:1 + Kateřina Svobodová (LIB) 5; využití: 2:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Veronika Samková 12 - Kateřina Dvořáková 19; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:2;

Komentář trenéra hostí (Jakubík Tomáš): Dneska jsme šli s cílem předvést zajímavější hru než v prvním kole a to se nám podařilo. Utkání bylo ve většině času vyrovnané a nebýt 5 minutového vyloučení možná by to bylo jinak. Zápas nám opět ukázal v čem se můžeme posouvat. Soupeři děkuji za utkání. Komentář trenérky domácích Marcely Urbanové :Byl to náš první domácí zápas, který jsme chtěli vyhrát, to se nám povedlo, ale bylo zde vidět spousta nepřesných nahrávek. Je stále na čem pracovat. Tímto jedeme dál a bereme si z utkání další cenné zkušenosti. Děkujeme fanouškům za podporu a budeme se těšit na příští podporu.