Sparta
Janota, Král - Kološ, Lhota, Klucho, Valeš, Bitman, Kárník - Kopecký, Balatka, Daněk - Světlík, Rozkovec, Ferdan - Šoltys, Böhm L., Hejduk - Kroupa, Böhm D., Čermák
Sparta
Beneš, Zítka - Marvánek, Burian, Garčar, Ujhelyi, Čermák, Velc, Juha, Zouzal, Kozák, Pažák, Zeman, Křenek, Čáp, Hurt, Kocián, Lang, Nový, Bartoš, Ježek
Branky: 20. Lukáš Lhota, 23. Jakub Kopecký, 24. Jan Šoltys, 50. Patrik Rozkovec, 53. Prokop Ferdan, 60. Jakub Kárník - 4. Lukáš Ujhelyi, 12. Jan Marvánek, 13. Milan Garčar, 19. Marek Zouzal, 21. Milan Garčar, 26. Jakub Burian, 41. Jakub Burian, 42. Marek Zouzal, 44. Marek Zouzal, 46. Matěj Čermák, 56. Matyáš Velc; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Tomáš Janota -1, Jan Král 11 - Martin Beneš 19; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:5;

Komentář trenéra Liberce(Filip Hanžl):Ve druhé třetině jsme se nadechovali ke srovnání skóre, ale soupeř opět odskočil a ve třetí třetině nás dorazil. V pondělí nás čeká další zápas a na ten se musíme nachystat lépe. Komentář trenéra Sparty(Ondřej Skalička): Zápas jsme zvládli. Jsme rádi že se chytli další střelci, ale stále musíme pracovat na obraně. Děkujeme soupeři za utkání.