Ostrava
Vaníček, Janota - Kološ, Lhota, Klucho, Kárník, Bitman, Leksa - Kopecký, Balatka, Ferdan, Valeš, Hejduk, Rozkovec, Kroupa, Baudisch, Kořínek - Čermák, Böhm, Hrůza
Ostrava
Binder, Laja - Kaloč, Bauer, Sládek, Šindler, Daniš, Zapletal, Lipový, Klimscha, Stejskal, Posselt, Pícha, Flašar, Homola, Eichner, Kubíček
Branky: 20. Lukáš Lhota, 30. Adam Balatka, 33. Jan Baudisch, 36. Patrik Rozkovec - 15. Dominik Kaloč, 30. Michal Sládek, 31. Michal Sládek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Vít Vaníček 22 - Jan Binder 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:0;

Komentář trenéra hostí(Karel Ševčík) část 1.: V první třetině jsme měli zápas pod kontrolou, ale bohužel jsme herní rozdíl nepotvrdili góly. V další části zápasu, díky sérii vyloučení, se rozbilo tempo a bylo to spíše o obrovském nasazení.Poslední třetina byla z naší strany ve výborném tempu, vytvořili jsme si obrovské množství vyložených šancí, bohužel gólman Vaníček byl jako z Matrixu a sebral nám body. Dlouho nepamatuji takový výkon soupeřova gólmana... Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Po nervózním začátku jsme bojovností a pracovitostí dotáhli zápas do vítězného konce. Jsou to důležité body do tabulky, děkujeme divákům a soupeři.