(1:1, 3:1, 2:1)
Česká Lípa
Ponomarev, Dvořák - Slaný, Kadlec, Tichý, Džierža, Mlejnek, Knespl, Spilka, Hřebřina, Karel, Merlíček, Matějíček, Hanzalík, Novotný, Kněžour, Krajcigr, Vlček
Janota, Vaníček - Kološ, Lhota, Klucho, Böhm L., Leksa, Bitman - Kopecký, Balatka, Ferdan P., Rozkovec, Hejduk, Baudisch, Šoltys, Jaroš, Kořínek
Branky: 15. Jan Hřebřina, 23. Radek Matějíček, 25. Štěpán Slaný, 39. Jan Hřebřina, 50. Jan Hřebřina, 53. Jaromír Ekl - 12. Petr Kološ, 25. Jan Baudisch, 56. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 25 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:1;

Do utkání vstoupila aktivněji domácí Česká Lípa, která dlouho po vyhraném vhazování držela míček na svých florbalkách. Už od prvních minut trápil obranu FBC Liberec především Radek Krajcigr se svoji první útočnou formací. Později se hra vyrovnala, a i brankář Ponomarev musel ukázat své kvality. První branku v sezoně 2019/2020 chladnokrevně vsítil Petr Kološ z nařízeného trestného střílení. Vedení Liberci nevydrželo dlouho a v 15. minutě vyrovnal, po zmatku v brankovišti Jan Hřebřina.

Domácí na začátku druhé dvacetiminutovky museli bránit zbytek přesilové hry Liberce. To se jim povedlo a ihned na to v 23. minutě šli poprvé do vedení. Když se v 25. minutě prosadil Štěpán Slaný, byl stav utkání už 3:1. Bláznivý začátek druhé třetiny završil Baudisch, který se prosadil tváří v tvář přes domácího brankáře. Na tuto branku asistoval Vojtěch Hejduk, nová akvizice FBC Liberec. V této části utkání byla na hřišti lepší Česká Lípa. Udávala tempo hry, více tvořila hru a několikrát výrazně ohrozila Janotu. Další branku přidala v čase 38:43, kdy skóroval opět Hřebřina.

Závěrečná část začala vyloučením juniora Jaroše, který odpykával trest za špatné střídání. Všechny střely od obránců České Lípy pochytal hostující brankář a stále tak držel naděje na obrat v utkání. Hřebíček do rakve přišel v 49. a 52. minutě, kdy završil Hřebřina hattrick a následně vymetl pavučiny Ekl. Závěrečný nápor libereckého týmu ztroskotal na neschopnosti vstřelit branku i z těch nejvyloženějších pozic. I proto pouze korigoval výsledek utkání Kopecký.

Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „První třetina byla hlavně o našich chybách, ve druhé a třetí části jsme se pak herně zvedli a díky tomu dokázali soupeře porazit. Položily nás zbytečné vyloučení, důležité ale je, že jsme se z našich chyb dokázali poučit. Díky soupeři za utkání.“ Vyjádření vedoucího hostí, pana Filipa Hanžla: „Nepodařilo se nám navázat na kompaktní výkon z minulého zápasu. Lípa nás prostě porazila. Soupeři i rozhodčím díky.“