(2:4, 1:5, 0:1)
Jičín
Crazy Girls
Jičín
Branky: 5. Michaela Mlejnková, 10. Hana Koníčková, 33. Michaela Mlejnková - 3. Lucie Paulovičová, 5. Gabriela Žůrková, 9. Anet Jarolímová, 19. Anet Jarolímová, 25. Anet Jarolímová, 30. Gabriela Žůrková, 34. Anet Jarolímová, 37. Anet Jarolímová, 37. Nikola Kuchařová, 46. Anet Jarolímová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 18 - Veronika Samková 8; po třetinách: 2:4, 1:5, 0:1

Komentář trenéra hostů( Martin Petrgál): Po lehce nervózní první třetině jsme předvedli v dalším průběhu dominantní výkon, konečně podpořený produktivitou. Soupeři děkujeme za férové utkání a soubor prvních pětek byla pastva pro oči florbalového diváka. Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Na tohle utkání je potřeba co nejdříve zapomenout a pokusit se získat body v dalších zápasech. Bohužel i když jsme měli převahu, kdy jsme sevřeli na útočné polovině soupeře tak jsme nebyli schopni dát gól a z hrubých chyb jsme si pak zkomplikovali situaci.