Aktuální zprávy
29.09.2018 - Redakce

Ženy si z prodloužení s Tatranem připisují první bod

Ve sváteční pátek 28. září přivítaly Crazy Girls FBC Liberec pražský Tatran Teka Střešovice. Čtvrté kolo Extraligy žen se odehrálo na domácí půdě SH ZŠ Dobiášova a utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém Crazyny prohrály poměrem 3:4.

Crazy Girls FBC Liberec vs. Taran Teka Střešovice (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)

První třetina utkání se nesla ve velmi vyrovnaném duchu. Crazyny dokázaly ubránit jedno oslabení, avšak první část hry nepřinesla vstřelenou branku ani na jedné straně.

Do druhé třetiny lépe vstoupil domácí celek zásluhou Hanky Koníčkové. Tatran však na sebe nenechal dlouho čekat a po necelé minutě dokázala srovnat stav na 1:1 Daniela Reindlová. Následně přišla přesilové hra domácího týmu, kterou Crazyny nedokázaly využít. Tatran se po ubráněném oslabení dostal více do hry a svou druhou brankou zvýšila náskok soupeřek znovu Daniela Reindlová. V druhé třetině přišlo další oslabení domácích, které Crazyny dokázaly znovu ubránit.

Úvod třetí třetiny patřil hostům, když se před domácí brankou nejlépe zorientovala Aneta Lisová a poslala Tatran do dvoubrankového vedení. Crazyny se však nevzdaly a náskok Tatranu snížila pěknou trefou Gabriela Horáková. Na závěr třetí třetiny zkusily Crazyny power play, která se vyplatila parádně a půl minuty před koncem srovnala stav Hanka Koníčková.

Utkání tak dospělo do prodloužení. Oba celky si vytvořily několik důležitých šancí, nicméně konečnou střelu zasadila Daniela Reindlová a zkompletovala svůj hattrick. Domácí tak v prodloužení padly a připsaly si první bod do tabulky.

Nejlepší hračkou utkání na straně domácích se stala kapitánka Hanka Koníčková.

Crazyny však tento víkend nekončí a v neděli 30. září odjedou na výjezdní utkání pátého kola Extraligy žen do Prahy, kde se střetnou s Ivanti Tigers Jižní Město. Utkání vypukne v 16:00 hodin, držte palce!