Preview k zápasu
28.09.2017 - Redakce

Ženy čeká venkovní utkání s vicemistrem

V den svátku Crazynám připadly težké soupeřky z ostravských Vítkovic. Ačkoliv Crazy girls mohou vejít do zápasu s větším sebevědomím nabité výhrou v posledním zápase, s rytířkami to bude stále tuhý boj. Celek v minulém roce vládl základní části a prohrál až v Superfinále. Zápas bude o to emotivnější, že se v modrém dresu proti Crazynám postaví proslulá Hana Koníčková, která ještě minulou sezónu hájila Liberce.

V minulém kole ženy z podještědí vyhrály v přestřelce s Olomoucí v přetahované o první body. Po celou dobu zápasu nebylo zcela jisté, kdo z obou celků má větší převahu a na konci bude brát výhru. Každá z třetin se odehrávala ve stejném tempu, domácí tým v čele s kapitánkou Klárou Leierovou, která se podílela na sedmi gólech, byl nakonec šťastnější a urval tak všechny tři body výhrou 8:7.

Rytířky naproti tomu mají za sebou poměrně lehký zápas s novým členem nejvyšší soutěže, Únětická 12° Tatran Střešovice. První dvě části zápasu probíhaly očekávaně pod taktovkou úřadujících vicemistryň, každou třetinu vyhrály 4:0, vyjma poslední, kdy ženy z Tatranu překvapily své soupeřky a vstřelily tři branky bez jediné inkasované. Na zvrat zápasu to nestačilo, výsledný stav mluvil pro Vítkovičanky 8:3.

28.9., 13:00, 1. SC Tempish Vítkovice, SC Dubina Ostrava