Klub
04.10.2021 - Redakce

Veteráni úřadovali ve své lize

Druhý turnaj se veteránům FBC Liberec povedl na jedničku. V obou zápasech si připsali výhry, a proto z turnaje odjížděli se ziskem 6 bodů. O tom, že panuje v týmu fantastické náladu je zřejmé z následujícího článku.

FBC Liberec vs. DDM Stod - Pohodový 100D 9:4
Základem kvalitního výkonu v prvním zápase byla taktická snídaně u McDonalda. Tím byla nastartována cesta k 6 bodům. První zápas s DDM Stod začal pěkně z ostra. Soupeř takticky změnil střídačku kvůli prudkému sluníčku, které oslňovalo jejich brankáře. Matador Vaníček se však těchto úskalí nebál a pěkně se pod maskou opálil. Do půlky utkání to bylo vyrovnané, pak zašlo sluníčko, což nakoplo pana Štěpánka, který zatloukl 4 hřebíky do pomyslné rakvičky soupeře.
FBC Liberec vs. Litolica Lisboa 99 5:4
Druhý zápas s doposud neporaženou Litolicou byl vrcholem víkendové florbalu v Benátkách. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Marka Štěpánka z toho už zase píchlo ve stehně, takže v půlce zápasu tento snajpr odstoupil. Skóre bylo chvilku před koncem v náš neprospěch. Jenže pak vytáhnul svou pověstnou pumelici pan Nesměrák a misky vah na naší stranu finálně překlopil Martin Sypták. Vše završilo společné sprchování se soupeřem, což potvrdilo přátelskou atmosféru veteránské ligy. (smích)