Informace
01.11.2017 - Redakce

Utkání s Otrokovicemi bude vysílat ČT Sport

Utkání 11. kola Tipsport Superligy mezi FBC Liberec a Panthers Otrokovice se bude vysílat na obrazovkách ČT Sport. Bude se jednat o druhé utkání FBC Liberec v této sezoně, které budou snímat kamery české televize.

Libereckým mužům se v letošní sezoně bohužel nedaří pravidelně sbírat body. V superligovém pelotonu se Severočeši propadli až na předposlední místo, odkud se chtějí co nejdříve odrazit směrem vzhůru. Výbornou možnost k tabulkovému posunu budou mít v pondělí 13.11., kdy na domácí půdě přivítají soupeře z Otrokovic. Zápas to bude vskutku sváteční, neboť se bude odehrávat v Home Credit aréně a navíc před kamerami ČT. Družina Zdeňka Skružného a Filipa Hanžla se bude mimo jiné spoléhat na skvělou fanouškovskou podporu, s níž bude chtít ze zápasu vydolovat tři body.

V loňském roce bylo domácí televizní utkání doslova vyjimečné. Na utkání s pražskou Spartou přišlo fandit 832 fantastických diváků. I v letošním roce věříme, že si liberečtí příznivci najdou cestu do Home Credit Arény a podpoří klub FBC Liberec v hojném počtu.

13.11 v 18:00, Home Credit Aréna