10.10.2020 - Redakce

Tatran odskočil na konci druhé třetiny a zaslouženě vyhrál.

Poslední utkání před "coronavirovou" pauzou sehráli muži FBC Liberec proti Tatranu Střešovice. Kromě povedené části v druhé třetině tahali svěřenci Zdeňka Skružného za kratší konec a zaslouženě prohráli 4:10. Více v reportáži.

FBC Liberec vs. Tatran Střešovice 4:10 (1:4,3:4,0:2)
Hrozivý nástup do zápasu předvedli florbalisté FBC Liberec, v první minutě inkasovali hned dvakrát. Tento moment liberecké v první třetiny velmi poznamenal a soupeř v celé periodě dominoval. Brankový příděl nezastavil ani brankář Ponomarev, když inkasoval celkem čtyřikrát. O jediný úspěch se postaral Šoltys.

Po pořádném průvanu v kabině následoval panovala na hřišti vyrovnaná partii. O snížení na 2:4 se z dorážky postaral Rozkovec. I v dalším průběhu třetiny měli liberečtí více ze hry. Velkou odměnu jim bylo vyrovnaní v 34. minutě. Nejdříve z přesilovky prostřelil Kříže Světlík, poté srovnal Valeš. Bohužel nadějný stav nevydržel. Tatran Střešovice čtyřmi góly v rozmezí dvou minut rychle odskočil do vedení 4:8, což bylo pro celý duel zásadní.

V závěrečné třetině neměli svěřenci Zdeňka Skružného dost sil na zdramatizování utkání. Konečnou podobu výsledku dodali hostující Němeček a Havlas.
Střely: 22:28