Mládež
19.02.2018 - Redakce

Starší žáci v domácím prostředí

Starší žáci o víkendu pořádali domácí turnaj 1. výkonnostního koše. Aby to bylo ještě zajímavější, předvedli se nám hned dva týmy.

FBC Liberec A

A tým starších žáků se v turnaji prezentoval povedenými výkony. Ze 4 zápasů soupeři vstřelili pouze 5 branek. Dobrá hra a vývoj zápsů způsobili, že kluci vyhráli všechny 4 zápasy v poměrech. 6:2, 4:1, 2:1 a 4:1.

Hodnocení:
Kluci jsou dobře sehraný a mají obrovskou vnitřní sílu a sebedůvěru. Když potřebujou zapnout, tak si navzájem vynadaj a začnou konečně hrát. Důkazem je poslednií zápas, kdy po dvou jednoduchých brankách prohrávali 0:2. Začli se povzbuzovat a brzy otočili vývoj utkání. Kluci nechtějí za žádnou cenu prohrát! Na zlepšení se samozřejmě pár věcí najde. Jedním z nich jsou souboje 1v1!

FBC Liberec B

Kluci z druhého týmu čekali stejní soupeři jako kluky z A. Ve všech zápasech hráli kluci o vítězství, ale ani jednou se to nepodařilo. Soupeři byli o kousíček lepší a šťastnější. Klukům patří pochvala.

Hodnocení:

I když kluci prohráli vše, tak se všemi do konce hráli o gól. Vůbec to nebylo špatné. V každém zápase dokázali v určitou chvíli být lepší než soupeř. Výsledky nemá cenu tolik řešit, důležité je, že kluci oproti prvním turnajům s týmy v 1. koši se dokázali zlepšit! Předvedená hra nás potěšila!

Děkujeme všem za pomoc při pořádání a za uskutečnění bezproblémového domácího turnaje!