Aktuální zprávy
06.10.2018 - Redakce

První výhra! Crazyny doma vítězí za tři body

V sobotu 6. října se odehrálo další kolo Extraligy žen. Tentokrát ženy nastoupily na domácí palubovce , kde sehrály další utkání proti FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň. Po vydařené třetí třetině, kdy ženy ukázaly svojí bojovnost a sílu, dokázaly utkání dostat na svojí stranu a výsledkem 9:3 získat první výhru této sezóny.

První třetina začala lépe pro hostující tým, který vstřelil branku hned ve druhé minutě, kdy se prosadila Michaela Mašková. Po vytvořeném tlaku na soupeřky se Crazynám podařilo srovnat. První brankou se prosadila Klára Leierová. Vedení libereckým moc dlouho nevydrželo, hned po pár vteřinách odskočily ženy z Plzně opět o branku. I přes spoustu gólových šancí zbytek třetiny nepřinesl žádné branky a Crazy Girls odcházely z palubovky s brankovým mankem.

Druhá třetina nebyla pro diváky moc zajímavou podívanou. K vidění byly dvě přesilové hry Crazy Girls, které bohužel nedokázaly proměnit. Tři minuty před koncem třetiny se opět prosadila Plzeň a odskočila o dvě branky. Liberec ale zvládl odpovědět a snížil na 2:3, gól vstřelila Míša Mlejnková.

Hned v úvodu třetí třetiny zvládly ženy z Liberce vyrovnat po vstřelené brance Hanky Koníčkové. Tato třetina ukázala, komu budou tři body za toto utkání patřit. Liberecké ženy dokázaly během třetiny vstřelit 7 branek a otočit utkání na svou stranu.

Gólově se prosadili 3x Hanka Koníčková, 2x Míša Mlejnková, dále taky Gabriela Horáková a Lucie Veidlová

Nejlepší hráčkou utkání domácích se stala Lucie Veidlová a za hostující tým Kateřina Fialová.

Další utkání sehrají Crazy Girls 14. října v Hostivici proti Panthers Praha.