Klub
06.01.2022 - Redakce

Mistři světa budou součástí jarního kempu!

FBC Liberec připravuje v termínu 14. – 18.2. exkluzivní jarní sportovní kemp s názvem Sporťák. Náplň kempu předežene všechny své předchůdce! Celý kemp odhalujeme v přiloženém článku.

Kdy: 14. – 18.2.2022
Kde: Převážně ZŠ Dobiášova, ale i mnoho jiných sportovišť a míst
Kdo: Chlapci a děvčata ročník narození 2007 – 2014
Co: Florbal, gymnastika (Gymlib), fotbal (Slovan Liberec), rugby (Rugby Liberec), tanec (A-Styl), lezení na umělé stěně (stěna Šutr), zábava (Hop Aréna), plavání a wellness (bazén Dobiášova)

Cena: 3 000,- Kč

Speciální akce: Součástí jednoho kempu budou i juniorští mistři světa. Šimon Stránský a Martin Čermák budou předávat své zkušenosti všem účastníkům kempu.

Klub FBC Liberec se rozhodl poprvé v historii uspořádat Jarní kemp a to rovnou v plné parádě. I přes pro sport a organizované akce náročné období se povedlo domluvit mnoho aktivit nad rámec tradiční náplně kempů. „Máme velkou radost, kolik dalších možností sportování jsme pro děti připravili. Tréninky fotbalu, rugby, tance nebo gymnastiky povedou přímo trenéři daných sportů,“ těší šéftrenéra klubu Matěje Klucha.

„Náplň kempu plně koresponduje se sportovní koncepcí. Pro děti přichystáme mnoho aktivit, které jim pomůžou ve všesportovním rozvoji. Současně jsem rád, že garantem pro nejmladší ročníky bude Radek Valeš, který tyto děti trénuje i pravidelně během roku. Starší kluky a holky bude mít kromě mé osoby také Prokop Ferdan.“

Na co z programu se nejvíce těší právě šéftrenér klubu? „Podle mě bude všechno senzační, ale nejvíce se těším na lezení na stěně, kde si děti vyzkouší něco úplně jiného než na co jsou zvyklé. Highlightem celého programu podle mě bude Hop Aréna, kterou budeme mít na dvě hodiny jen pro sebe, tedy dvě hodiny čisté radosti z pohybu.“

Vzhledem k doprovodným aktivitám oproti běžným kempům narostla celková cena. „Pevně doufám, že tato změna bude spíše vítána. Tím, co vše se nám povedlo domluvit, jsme logicky museli pohnout s cenou směrem nahoru. Věřím ale, že to bude stát za to, jak se říká,“ vysvětluje Klucho.

Propozice: zde

Přihlašování pro členy bylo přes KIS. V současné chvílí je možné se dopřihlásit na kontaktních emailových adresách. 
Přihlašování pro veřejnost: Přes email sekretar@fbcliberec.cz
Kontakt pro případné doplňující informace: Matěj Klucho – 734 592 400, m.klucho@fbcliberec.cz