Mládež
04.11.2019 - Redakce

Přípravka konečně v ligových zápasech

V sobotu 2.11.2019 konečně začala zápasová sezóna i pro nejmladší kategorii přípravky. Všichni hráči se již nemohli dočkat prvního turnaje, který se uskutečnil v České Lípě. Na turnaj dorazilo celkem 27 hráčů, kteří byli rozděleny do 4 družstev, tak aby si všichni dostatečně zahráli.

Hned od prvního hvizdu se všichni hráči vrhli do zápasů po hlavě. V zápalu a bojovnosti nebylo rozdíl mezi těmi zkušenějšími a úplnými nováčky. Po prvotním rozkoukání byly k vidění kličky,střely a krásné góly. Do každého souboje šli všichni bez jakékoliv bázně. A to museli někdy svézt souboj i se soupeři o hlavu většími.
Na turnaji se naši hráči potkali s kamarády z libereckých Panterů, poté týmy České Lípy a Koberov. Konečným výsledkem prvního turnaje byl úsměv na obličeji každého hráče a radostné očekávání dalšího turnaje za 14 dní v Liberci.

Jako trenéři chceme kluky hlavně pochválit za vzornou disciplínu a velkou chuť se zlepšovat v každém střídání. To vše je velký vklad do pokračující sezóny.
Nesmíme však zapomenout poděkovat skvělým rodičům, kteří kluky na turnaj přivezli a stále povzbuzovali. Maminkám velký dík za catering, který byl prostě skvělí!