Mládež
09.05.2022 - Redakce

Přípravka a elévové úspěšní na neligovém turnaji v Semilech

Po konci ligové sezony vyrazili elévové a přípravka FBC Liberec k menšímu neligovému turnaje Fremo cup, který se konal v Semilech. V turnaji naši hráči narazili na známé soupeře, ale i na nové týmy, které v ligové sezoně nemohou potkat.

Turnaj přípravek:

Hodnocení trenérky:

Do Semil vyjely dva týmy a naprosto jsme si užili nespočet zápasů. Byla to fajn akce po sezóně v přátelském duchu. Kluci ukázali, jak se opět za měsíc po ligové soutěži posunuli, bylo skvělé užívat si jejich momentky v zápasech. Všechny děti nás trenéry neskutečně potěšily, jak svým chování, tak fanděním druhému týmu, prostě jeden tým a jedna rodina. Moc děkuji rodičům za dobroty a skvělou podporu v hledišti.

Turnaj elévů:

Dva týmy elévů byly rozděleni tak, aby každý z nich měl šanci na úspěch. Rozdělení se později ukázalo jako správné, protože oba týmy došly až do finále, kde se střetli o konečné vítězství. Oba celky neměly cestou turnaje lehkou, protože svedly několik velmi obtížných zápasů. Konečné finále bylo jenom třešničkou na dortu.

Hodnocení trenéra:

"S představením kluků na turnaji jsem spokojen. To, že skončili na prvním a druhém místo pro mě není tolik důležitý, i když musím říct, že kluci z umístění měli velkou radost, takže jsem rád, že se to vydařilo i výsledkově. Nicméně kvituji zlepšující se výkony a to, že kluci dokázali hrát na 100% po celou dobu turnaje. Většinu úkolů dokázali dostat pod kůži a jsem si jist, že z turnaje odešli jako lepší hráči. Děkuji rodičům za dopravu, catering. FBC Liberec jedem!