Klub
28.05.2024 - Redakce

Přihlašte se na klubovou rozlučku!

V úterý 18.6.2022 jsme pro všechny nadšené sportovce a sportovkyně přichystali tradiční a oblíbené rozloučení se sezonou. Společně si zasportujme a primárně zahrajeme florbal. K dispozici bude i občerstvení a další soutěže. Více informací naleznete v článku níže.

Sport:

V letošním roce budeme organizovaně sportovat pouze při florbalovém turnaji. Přihlašování probíhá tradičně v Klubovém informačním systému.

Důležité:

Turnaj bude opět rozdělen na dvě kategorie. Kategorie PROFI je určena především pro sportovce, kteří chtějí sportovat naplno a dát do hry maximální úsilí k cestě za vítězstvím. Pro menší sportovce a rodiče, kteří mají radost z pohybu a chtějí si užít přátelskou atmosféru doporučujeme kategorii AMATÉR

Přihlašování:

Přihlašování probíhá v KISu. Možnost přihlášení se uzavře dne 11.6.2023. Prosíme do pozvánky vyplňte ideální spoluhráče, zapojení rodičů a případně kategorii, ve které chcete hrát. Pokud nebude vyplněna kategorie u zúčastněného bude kategorie přisouzena dle věku. V případě, že se nechcete zúčastnit turnaje a sportovat, přihlášku nevyplňujte. Nicméně i nesportující hráče/hráček, rodiče rádi potkáme na skvělém ukončení sezony.

Občerstvení a doprovodný program:

Sraz: 16:00 - 16:40
Začátek turnajů: 17:00
Konec turnajů: 19:00
Ukončení: 19:00 - 20:00

Připraveno pro Vás bude tradiční občerstvení v podobě grillu a točeného osvěžení. V letošním roce chystáme novinku. Každý člen bude muset splnit 6 sportovních stanovišť, které mu přihrajou kupon na občerstvení zdarma. Rozveselovat nás bude v průběhu akce i maskot Crazík!

Základní informace:

Termín: 18.6.2024
Místo: Areál ZŠ Dobiášova
Sraz: 16:00 - 16:40
Přihlašování: přes KIS do 11.6.2024