Klub
04.10.2021 - Redakce

Podzimní kemp s FBC Liberec v roce 2021

Po roční pauze FBC Liberec organizuje populární podzimní kemp. Letos se uskuteční v termínu podzimních prázdnin, a sice 27. - 29.10. Kemp je vhodný, jak pro zkušené hráče, tak pro nováčky, kteří s florbalem začali na začátku září. Více informací v článku níže.

Tři dny plné pohybu, her, zábavy a samozřejmě florbalu. To je ve zkratce náplň, která čeká na děti v rámci podzimního kempu FBC Liberec. Akce je určena pro dívky a chlapce v kategoriích přípravka, elévky / elévové a mladší žákyně / žáci. Ročníkově se tedy jedná o rozmezí 2009-2014.
„Podzimní kemp je stejně jako řada podobných akcí o vztahu ke sportu nebo k pohybu. Dětem chceme ukázat i jiné hry nebo aktivity a ne se neustále honit za děrovaným míčkem, na což je dost prostoru v sezoně. I vzhledem k počtu přihlášených dětí nebo k jejich úsměvům a úsilí při trénincích si troufnu říct, že se nám to daří,“ přibližuje kemp Šéftrenér oddílu Matěj Klucho.

V čem ještě vidí přínos podobných akcí šéftrenér klubu? „Samozřejmě se jedná o tréninkový "objem", který děti absolvují. Za tři dny stihneme v podstatě 12 tréninků, což je jinak objem celého měsíce. Náročnost aktivit je samozřejmě tomuto programu uzpůsobena, ale taková dávka sportu a florbalu je v tomto období naprostá bomba například pro nováčky, kteří s florbalem začali v září. Všem novým členům klubu tento kemp jednoznačně doporučujeme.“

Přihlášení na kemp probíhá přes členskou sekci. Nejdůležitější informace jsou zde:

  • Termín: 27. – 29.10.
  • Cena: 1200,- Kč (v ceně svačiny, pití, oběd)
  • Příchod 8:00 – 8:30
  • Konec 15:45 – 16:00
  • Místo konání: ZŠ Dobiášova
  • Přihlašování: Přes členskou sekci

Kompletní propozice kempu ZDE
Opět vyžadujeme potvrzení bezinfekčnosti ve formě čestného prohlášení. Formulář najdete ZDE
V případě samostatného odchodu dítěte z kempu prosíme o odevzdání formulář ZDE