Mládež
22.05.2023 - Redakce

Parádní jízda týmů FBC Liberec na turnaji v Děčíně

Neděle 21.5. patřila ktegoriím přípravek, elévů a mladších žáků, které se zúčastnili neligového turnaje v Děčíně. Po pěkných výsledcích si naše družstva z turnaje odvezla dvě zlaté medaile a jedno druhé místo. Více v ohlasech hlavních trenérů.

Hodnocení hlavní trenérky přípravek: "Na tento turnaj jeli především hráči posledním rokem přípravky a myslím, že si tento turnaj náležitě užili. Potkali jsme se s týmy z jiného kraje a byla to pro nás výzva. Nejtěžší utkání bylo proti hokejistům a hokejistkám z Děčína. Byl to krásný zápas a my měli více štěstí. Chtěla bych hráčům moc poděkovat za jejich hru, v určitých momentech to bylo vzhledem jejich věku opravdu úžasný. Rodičům moc děkujeme za odvoz, dobroty a za celoroční podporu. Odměnou všem bylo vítězství v turnaji."

Hodnocení hlavního trenéra elévů: "Na turnaj jsem nominoval kluky z ročníku 2013. Jednak jsem chtěl, aby kluci hráli opět po nějaké době spolu bez starších kluků a druhým důvodem byla, aby stále měli herní praxi s týmy, se kterými se běžně nesetkávají. Úvodní prohra kluky nakopla a začali makat tak, jak jsem je ještě neviděl. V průběhu turnaje jsem viděl na naší hře velké zlepšení, ačkoliv je nutní říci, že ke svým starším vrtevníkům z ročníku 2012 mají ještě daleko. Na závěr chci říct, že vyhrát tento turnaj bylo fajn, protože byla radost pohledět na náš tým po konci vítězného finále."

Hodnocení hlavního trenéra mladších žáků: „Hráči na turnaji byli trenérsky pod vedením rodičů a já jsem jen jako divák sledoval jejich předváděnou hru. Musím všechny zúčastněné ocenit za předváděné výkony, a to se týká nejenom hráčů na hřišti, ale i rodičů v hledišti. Díky všem za konečné druhé místo a těším se na další pokračování neligové sezony."

Celá fotogalerie zde: odkaz