Informace
19.02.2018 - Redakce

Nedělní akce DÍKY RODIČE!

Během nedělního zápasu mužů proti Sokolu Pardubic proběhne akce v rámci níž, bychom rádi za klub FBC Liberec poděkovali rodičům našich členů!

PROJEKT DÍKY Rodiče!

Florbal jakožto mladý sport je stále v situaci, kdy jsou rodiče nedílnou součástí sportovního rozvoje dítěte. Proto jsme se rozhodli ocenit rodiče našich hráčů a hráček, bez kterých by náš klub nebyl na takové úrovni, na jaké je. „Toto jaro bychom chtěli využít jako osvětu pro členy FBC Liberec o tom, jak jsou rodiče pro jejich sportovní růst potřební. Věřím, že tato akce bude mít smysl“, říká šéftrenér Matěj Klucho.
Souhlasí i člen mužského A týmu a trenér přípravky a starších žáků Radek Valeš: "Od mých rodičů jsem měl vždy velkou podporu. Doteď nevynechají jediné domácí utkání! Věřím, že členové FBC Liberec přivedou svoje rodiče a společně jim poděkujeme!"

Poděkování proběhne při druhé přestávce důležitého zápasu mezi FBC Liberec a Sokol Pardubice, kdy bude pro členy FBC Liberec bude připravena malá pozornost. Budeme rádi, že si společně najdete cestu na 25. kolo Tipsport Superligy.

Při nedělním zápase o 1. přestávce proběhne i vyhlášení celosezonní soutěže. Pokud jsme pravidelně chodili na domácí utkání FBC Liberec můžete si z posledního domácího zápasu odnést mobilní telefon nebo jiné věcné ceny! 

25.2.2018, 17:00 | SH Dukla Liberec vs. Sokol Pardubice