Mládež
28.05.2024 - Redakce

Naši mládežníci na turnaji NISAOPEN 2024

Naše nejmenší klučičí kategorie se o předposledním květnovém víkendu účastnily tradičního libereckého turnaje NISAOPEN 2024

Elévové: 
"Kategorie elévů přihlásila letos do turnaje dva týmy, kdy jsme přistoupili na rozdělení po ročnících na týmy 2013 a 2014. Sám jsem se těšil na turnaj, protože jsem věděl, že nás čekají v průběhu zajímavé zápasy, které kluci nemají možnost v lize odehrát. To se mi potvrdilo už úvodního utkání. Kluci v obou týmech makali na 100%, učili se a i díky tomu přišly pěkné výkony a výsledky. S cestou turnajem jsem u obou týmů spokojen, hráči ušli pěknou cestu, kdy načerpali mnoho zkušeností. Těšíme se na další turnaje." 

Přípravka:
"V případě přípravky jsme dva týmy rozdělili na "zkušenější" a "nováčky", takže bylo zřejmé, že každý tým bude mít malinko odlišný cíl. Tým zkušenějších blacků neměl ve skupině jediného lehkého soupeře, což se trochu odrazilo na výsledcích, ale jsem moc rád, že se kluci učili makali a byli důstojným soupeřem po všechna utkání. Dalo nám to zajímavou zpětnou vazbu, se kterou budeme chtít pracovat. Tým White se výrazně učil, poznával atmosféru velkého turnaje a jejich odvaha při hře jim přinesla vítězství i prohry."

Minipřípravka:

"Pro týmy minipřípravky se opět jednalo o první krůčky na florbalových turnajích. Kluci i holky v našich dvou družstev měli mnoho prostoru ve hře ukázat, co se naučili a vzhledem k tomu, co ukázali je jasný, že během sezony a tréninků udělali moc hezký pokrok."
Fotogalerie: odkaz zde

Zároveň děkujeme rodičům ze všech tří kategorií za pomoc, fandění a důvěru! Díky.