Mládež
20.04.2022 - Redakce

NÁBOR! Pravý čas si vyzkoušet florbal. První tréninky zdarma!

Hledáte sport pro vaše děti? Chcete, aby Vaše dítě hrálo kolektivní sport? Jsme florbalový klub FBC Liberec a mnoho let se staráme o kompletní mládežnickou strukturu chlapců a děvčat. Více informací najdete v přiloženém článku a na speciálním náborovém webu.

Klub FBC Liberec, který dlouhodobě patří mezi největší sportovní kluby v Liberci a na florbalové mapě v České republice si za poslední léta vytvořil skvělé jméno s prací s mládeží. První tréninky jsou k vyzkoušení pro všechny zdarma! "Současnou dobu před letními prázdninami vnímáme jako ideální čas vyzkoušet si florbal v našem klubu. Poznáte prostředí FBC Liberec, a zároveň zjistíte, jak se k dětem chováme. Pokud máš kamaráda/kamarádku v našem klubu nebo jsi úplný nováček rozhodně tě rádi uvidíme na florbalovém tréninku," říká šéftrenér klubu Matěj Klucho.

Více informací o náboru nových členů najdete na nově spuštěném náborovém webu. Webem vás provede rychlý rozcestník, díky kterému se dozvíte podstatné informace o klubu a rozpis tréninků. Speciální náborový web: https://nabor.fbcliberec.cz/

V případě zájmu o to blíže poznat náš klub můžete navštívit připravené materiály pro detailnější poznání klubu FBC Liberec.

  1. Klubové hodnoty: Klubové hodnoty
  2. Klubová sportovní koncepce: Klubová sportovní koncepce
  3. Klubová vize: Vize klubu