25.04.2022 - Redakce

Mladší žákyně hrály v České Lípě

Crazinky odehrály svůj poslední ligový turnaj v České Lípě a ukázaly velký herní posun v této sezón a výbornou partu. Na výkonech se také pozitivně odrazilo větší zápasové vytížení v poslední době.

FBC Česká Lípa vs Crazinky FBC Liberec, 3:6
Celý zápas jsme měli výrazně navrch. Hráli jsme na balónku a vytvářeli si spoustu šancí. Těžili jsme zejména z dobrého vedení a pokrytí balónku. Dominovali jsme ve hře jedna na jednu. Pokus se soupeřky dostaly k balonku nedostaly žádný prostor ani čas s ním hrát. Skóre mohlo být i mnohem vyšší v náš prospěch. Dnes jsme vyhráli nejen na hřišti, ale i v hledišti. Náš fanklub byl prostě skvělý.

Crazinky FBC Liberec vs TJ Turnov, 10:4

Jenom bych se opakoval. Skvělý výkon z minulého zápasu jsme zopakovali a zaslouženě vyhráli. Naši fanoušci měli hody a mohli slavit hned desetkrát. Jsem pyšný, že mohu trénovat tuhle skvělou partu holek. Ještě bych chtěl popřát turnovské Míše brzké uzdravení zraněného prstu na ruce.

FBK Wings Most vs Crazinky FBC Liberec, 7:2

Před zápasem velké odhodlání dnes vyhrát všechny zápasy. Ale ejha, poprvé jsme dnes prohrávali. Poločas jsme ještě zvládli dotáhnout na 2:2, ale v druhé půli ne a ne dát gól. Most má velmi silnou dvojičku hráček, které nás "přetlačily" a trestaly každé naše zaváhání. V závěru jsme již bojovaly více sami se sebou než se soupeřkami. Příště se vrátíme silnější.

Sestava: Suleková Eliška (G), Cuffic Valeria, Krajčovičová Nela, Labajová Tereza, Smítková Rozálie, Štočková Karolína, Svobodová Anita, Nesměráková Julie, Medlíková Kristýna, Šindelářová Veronika a Hartlová Silvie.