Aktuální zprávy
18.11.2019 - Redakce

Liberecké Crazy girls zakončily polovinu soutěže porážkou

16.11. vyrazily Crazy Girls k utkání s Židenicemi do vzdáleného Vsetína. Zápas ze strany Crazyn začal v ospalém tempu, na čemž se asi podepsala 5 hodinová cesta. Bohužel po jasném průběhu utkání liberecké ženy ani tentokrát bodovat.

Židenice byly skvěle připravené o čemž vypovídala sestava 19 a dvě brankářky. Libereckým hráčkám se nedařilo dostat do tempa a v 7. minutě již inkasovaly. Do konce třetiny ještě brněnské hráčky dvakrát udeřily a do šaten se šlo za stavu 3:0 pro domácí. Druhá část už začala aktivněji než ta první, ale opět úřadovaly domácí hráčky, když ve 20 vteřinách vstřelily dvě branky a odskočily na stav 5:0.
V čase 26:49 využily Crazy Girls přislovou hru, když Hroudová ze středu hřiště netrefila branku, míček se odrazil k Horákové a ta už míček za domácí golmanku dostala. Židenice byly stále aktivní a vytvářely neustálý tlak. Z toho pramenily další dvě obdržené branky, a proto Židenice byly opět v trháku o pět branek, stav tedy byl 7:1.

Crazy ale ukázali, že bojují za každé situace, když si v čase 36:45 Bárková sama vybojovala balónek a z následné akce snížila  na 7:2. 30 vteřin po letošní kanonýrce Crazyn se ke slovu dostala kapitánka Foffová a po přesunu z obrany do útoku se odvděčila další již třetí brankou Crazy Girls. Do šaten tak hráčky šli za stavu 7:3.

Ikdyž už Crazyny přišli na to, jak se dostávat více do brankových situací, tak se pod zápasem podepsala únava a také to, že domácí hráčky byly opravdu ve velkém počtu a mohly tak i celou třetí třetinu hrát aktivně a napadat Libereckou rozehrávku. Třetí třetina se už spíše jen dohrávala moc zajímavých situací k vidění nebylo. Židenice jen upravily skoré na konečných 9:3

Po první polovině základní části Crazy girls nedokázaly ani jednou bodovat a stále se krčí na posledním místě tabulky Extraligy žen.

Hodnocení trenéra: Dnes jsme bohužel hráli až s moc velkým respektem a dělali chyby, kterých jsme se dokázali v předešlých zápasech už vyvarovat. Nicméně holky bojovali a vím že velký podíl na tom bude mít náročné cestování na což se nechceme samozřejmě vymlouvat. Půlka základní části je z námi a my musíme dál poctivě pracovat a výsledek se dostaví. Věřím že už příští sobotu budou chtít holky oplatit Olomouckým hráčkám předešlou domácí porážku.