Aktuální zprávy
16.03.2024 - Redakce

Liberec vzdoroval ze všech sil, ale výhra nepřišla

Liberečtí florbalisté nedokázali ani v jednom ze čtyř utkání vybojoval nad Mladou Boleslaví výhru a v nejkratším možné čase se loučí ve čtvrtfinále. Více v naší reportáži.

FBC Liberec vs. Předvýběr.CZ Florbal MB 4:5 (1:2, 1:2, 2:1) | série 0:3

Krušný boj připravil Liberec favorizované Boleslavi, která si až do třetí třetiny nevytvořila vyšší než dvougólový náskok. Právě na výraznější rozdíl odskočila až v 55. minutě, nicméně ani tím Severočeši herně neodpadli. Moment je naopak ještě vyhecoval a góly Filipa Smutného s Jakubem Kopeckým snižovali na 4:5. Více toho ovšem hosté již nedovolili, zuby nehty uhájili výhru a současně i třetí čtvrtfinálový bod. Utkání sledovalo 412 skvělých diváků, kteří vytvořili pro hráče atmosféru hodnou play-off.

Čtvrtý duel je na programu v neděli od 15:00. Přijďte pomoci libereckým hráčům k tomu, aby získali historickou výhru ve čtvrtfinále.

Fotogalerie: odkaz zde
Ohlasy: odkaz zde
Highlights: odkaz zde

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:10 (1:2, 3:3, 1:5) | Konečný stav série: 0:4

Liberec svedl další velmi vyrovnaný souboj s Boleslaví, který odstartoval vedoucí brankou Vojtěcha Wienera. Mladá Boleslav si již v 16. minutě vzala oddechový čas a zavelela tak k obratu. Ve 36. minutě sice byl stav vyrovnaný 4:4, pak ale přišla zcela jednoznačná třetí třetina v podání hostujícího celku a bylo rozhodnuto. Boleslav se po stavu 4:0 na zápasy stala prvním semifinalistou nynější superligové sezony. Pro liberecké hráče tak skončila sezona ve čtvrtfinále, stejně jako před dvěma lety. Na závěr bychom rádi poděkovali všem fanouškům, hráčům, partnerům, pořadatelům za podporu během sezony 2023/2024.