Rozhovory
18.09.2019 - Redakce

Kristýna Rondošová hodnotí start Extraligy žen

Crazy girls si v prvním utkání body nepřipsaly, když podlehly Olomouci 1:6. V sestavě se ukázalo mnoho neznámých tváří v čele s juniorkou Kristýnou Rondošovou, která se poprvé představila v dresu Crazy girls FBC Liberec v nejvyšší české soutěži.

Za sebou máš první ligové utkání, jak se podle tebe vyvíjelo?

Utkání bylo dobré, troufám si říct, že celou 1. třetinu jsme byly lepším týmem. Zlom přišel ve 2. třetině, kdy jsme dostaly 3 rychlé góly. Po tom se hrálo mnohem hůře. Řekla bych, že kombinačně to byl od nás pěkný zápas. Dolů nás tlačila jen produktivita.

Čekala jsi lepší výsledek?

Rozhodně ano, na Olomouc jsme si věřily.

Jaké budou týmové cíle do dalších utkání, případně do zbytku základní části?

Sehrát se. Zatím toho v tomto složení nemáme moc odehráno, takže cílem bude najít nejlepší variantu hry, která bude sedět nám všem.

Jak se jako nováček cítíš v týmu?

Nemůže to být lepší. Holky mě přijaly skvěle, podporují mě a v týmu se cítím dobře na hřišti i mimo něj.

"Největší změnu vnímám v tom, že odešly klíčové hráčky. Ale brala bych to pro nás spíše jako motivaci, abychom po nich toto "žezlo" převzaly."

Tým se oproti loňskému roku hodně obměnil, co na tuto změnu říkáš?

Největší změnu vnímám v tom, že odešly klíčové hráčky. Ale brala bych to pro nás spíše jako motivaci, abychom po nich toto "žezlo" převzaly.

V čem spočívá hlavní síla Crazy girls v nové sezoně?

Nejsme pod velkým tlakem. Můžeme jen překvapit, což rozhodně máme v plánu.

Jaké máš sama osobní cíle?

Udržet se v základní sestavě, kde bych chtěla být pro tým co nejvíce přínosná. A zároveň nabrat maximum zkušeností, které budu moct zúročit v juniorské lize a nejlépe je i předávat mladším spoluhráčkám.

Crazy girls čeká v dalších dnech velmi nahuštěný program. O první body do tabulky Extraligy žen budou usilovat už v pátek, kdy změří síly s celkem z Jičína. Duel 2. kola může po odchodech Marcely Velzelové a Adély Dlouhé velmi pikantní. O dva dny později, v neděli 22.9. změří Crazy girls FBC Liberec síly s favoritem Ivanti Tigers Jižní Město. Utkání začíná na hale ZŠ Dobiášova v 15:00.