Aktuální zprávy
31.07.2023 - Redakce

Informace ke vstupenkám na utkání elitního týmu.

Prodej vstupenek na domácí utkání celku FBC Liberec bude i letos probíhat v online prostředí prostřednictvím platformy Ticketportal. Současně půjde lístky zakopit i tradičně na pokladně před vstupem na ligové utkání. Kompletní informace a rozpis domácích zápasů pro muže FBC Liberec a ženy Crazy girls FBC Liberec najdete v přiloženém článku.

Permanentky v prodeji

Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2022/2023 je spuštěn V ON-LINE SÍTI TICKETPORTAL. Lze je zakoupit dvojím způsobem. Buď skrze internetového prodejce Ticketportal nebo na pokladně při vstupu na domácí utkání FBC Liberec.

  • Jednotná cena permanentky: 400,- Kč
  • Permanentní vstupenka opravňuje držitele ke vstupu na všechna domácí utkání FBC Liberec Livesport Superligy 2022/2023. Současně permanentní vstupenka platí na zápasy Extraligy žen.

Vstupenky v předprodeji

V ON-LINE SÍTI TICKETPORTAL můžete nakupovat vstupenky na jednotlivé zápasy Livesport Superligy 2022/2023 v předpodeji. Zakoupením v vstupenky v předprodeji lze předejít časové prodlení u vstupu na jednotlivá utkání. Vstupenku lze samozřejmě zakopit i u vstupu na běžné domácí utkání.

  • Jednotlivé vstupné: 60 korun
  • ZTP + doprovod: zdarma
  • Děti do 6 let: zdarma

Permanentní vstupenky pro členy FBC Liberec

Každý člen FBC Liberec má k dispozici nárok na permanentní vstupenku na jednotlivá domácí utkání Livesport Superligy. Permanentní vstupenky budou distribuovány v den prvního zápasu FBC Liberec vs. SKV (10.9.2022, 18:30, SH Dukla Liberec). 
K jedné permanentní vstupenky si můžete zakopit vstupenku s 50% slevou. V případě zájmu koupit vstupenku v předprodeji je možné využít slevový kód LIB30.

  • Rozpis zápasů mužů FBC Liberec v Livesport Superlize naleznete zde: odkaz
  • Rozpis zápasů žen Crazy girls FBC Liberec v Extralize žen naleznete zde: odkaz