Aktuální zprávy
26.09.2023 - Redakce

Historický moment! Livesport Superliga poprvé v Jablonci.

V neděli 15.10. od 14:00 čeká jabloneckou halu premiéra superligového utkání ve florbale. Sousední klub FBC Liberec sem vyváží své utkání nejvyšší soutěže proti Black Angels. V rámci velkého florbalového dne nás čeká i dětský turnaj, utkání jabloneckého týmu v divizi a spousta doprovodného programu a soutěží.

O ZÁPASECH

Oba soupeři z Livesport Superligy proti sobě nastoupili v minulé sezoně pětkrát. Nerozhodnou bilanci rozhodlo až poslední utkání, které ukončilo osmifinálovou sérii se šťastnějším koncem pro Black Angels. V letošní sezoně již se oba týmy také utkaly. V rámci skupiny poháru byl v Praze úspěšnější Liberec a díky vítězství si zajistil prvenství ve základní skupině AV. Zápas bude součástí celodenního programu. Ráno akci zahájí turnaj přípravek a minipřípravek, následovat bude právě superligové utkání FBC Liberec a po něm nastoupí domácí Jablonec ke svému utkání v Divizi C.

FLORBALOVÝ DEN V MĚSTSKÉ SPORTOVNÍ HALE V JABLONCI NAD NISOU

Proč se Liberec k tomu tahu rozhodl? V letošní sezoně se ještě více prohlubujeme spolupráce mezi oběma oddíly a tato akce může Jablonci pomoci se více dostat do povědomí širší veřejnosti. „Hlavním motivem akce bylo podpořit jablonecký klub v jeho dalším rozvoji. Chceme společnými silami ukázat, že florbal dokáže být velmi atraktivní jak pro hráče, tak i diváky. Navíc i pro samotné hráče se může jednat o skvělý zážitek.“ říká o akci Radek Valeš, jeden z pořadatelů této akce.

„Velmi si vážím toho, že si Liberec vybral pro výjezdní utkání právě Jablonec. Florbal má v našem městě dlouholetou tradici a věřím, že toto atraktivní dvojutkání přiláká mnoho fanoušků i veřejnosti,“ říká Tomáš Beran, předseda klubu Florbal Jablonec.

CHCEME DIVÁCKÝ REKORD NA FLORBALE V JABLONCI

Druhořadým motivem tohoto florbalového dne je i překonání jabloneckého diváckého rekordu 272 diváků. „Rádi bychom v městské sportovní hale viděli návštěvu okolo 500 diváků, to by akci opravdu slušelo. Přijměte pozvánku“ zní z klubů FBC Liberec a Florbal Jablonec.

Datum:

  • Livesport Superliga: 15.10.2023 | 14:00 | MSH Jablonec nad Nisou
  • Divize: 15.10.2023 | 17:30 | MSH Jablonec nad Nisou

Vstupné:

Vstupenky na výjezdní utkání v Jablonci nad Nisou můžete nakupovat na odkaze v předprodeji zde. Zakoupením vstupenky v předprodeji lze předejít časové prodlení u vstupu na toto utkání. Vstupenku lze samozřejmě koupit i u vstupu na tribunu v Městské sportovní hale.

- Jednotlivé vstupné: 80,- Kč. Členové Florbal Jablonec mohou využít 50% slevový kód, který najdou v členské sekci.
- ZTP + doprovod: zdarma
- Děti do 6 let: zdarma 
- Vstupenky v online předprodeji zde: https://www.ticketportal.cz/event/FBC-Liberec-Black-Angels--171867