Aktuální zprávy
18.09.2020 - Redakce

Fantazie! Liberec veze z Brna tři body

Páteční večer nabídl druhé kolo Livesport Superligy. Liberecký tým ve velmi okleštěné sestavě vstoupil do zápasu na půdě FBŠ Hummel Hattrick Brno. V utkání měl Liberec vedení pevně ve svých rukou a zaslouženě veze tři body za výhru 7:2.

FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. FBC Liberec 2:7 (0:2,1:2,1:3)

Do první třetiny vstoupili aktivněji domácí, ale všechny střelecké pokusy zlikvidoval Daniel Mück, který dostal přednost i ve druhém utkání. Nutno říci, že Liberec nebyl horším týmem a dokázal vstřelit úvodní branku. Dlesk narazil přesně střílícímu Baudischovi. O dost veseleji bylo po ubráněném vyloučení a druhé brance. Nádhernou kombinaci zužitkoval svojí první dnešní brankou Dlesk. Po první dvacetiminutovce vedlo FBC Liberec 2:0.
I zkraje druhé periody ukázal Tomáš Dlesk, že dneska hraje podařený zápas a zvýšil na 3:0. Brno dokázalo snížit v nabídnuté přesilové hře, když Juhaňák od půlící čáry vymetl pravou pavučinu Mückovy svatyně. Ideální scénář pro černobílé barvy se naplňoval i v dalším průběhu. Početní výhoda Severočechů se nedařila do té doby, než Čermák našel v předbrankovém prostoru Světlíka a ten o tyčku zvýšil na 4:1.
V úvodu třetí třetiny měli domácí několik vyložených šancí, ani ty a následnou přesilovou hru nedokázali využít, a proto svítilo ve 46. minutě skóre 4:1 pro Liberec. Když na 5:1 v 49.minutě zvýšil Kořínek, zdálo se, že o zápasu je již rozhodnuto. A rozhodnuto bylo! Další branky v poslední desetiminutovce přidali Lhota a Rozkovec. V závěrečných minutách se Hattrick snažil se zápasem něco udělat ve hře bez brankáře. Marně. Konečný výsledek utkání 7:2 pro FBC Liberec.
Branky:
2x Dlesk, Baudisch, Světlík, Kořínek, Lhota, Rozkovec
Diváci:
107
Střely: 20:23
K dalšímu utkání nastoupí tým okolo kapitána Matěje Klucha už v neděli 20.9.2020, kdy na libereckou palubovku haly Dukla dorazí FAT PIPE Florbal Chodov. Utkání začíná v 18:00.
20.9.2020 | 18:00 | SH Dukla Liberec | FAT PIPE Florbal Chodov