Klub
15.03.2023 - Redakce

Týden plný pohybu a zábavy – to je Sportovní Crazy kemp

FBC Liberec pořádá sportovní příměstský kemp, který rozhodně nebude jen o florbale. V rámci pěti dnů si děti vyzkouší několik sportů! Sportovní kemp je otevřený pro členy FBC Liberec i širokou veřejnost.

„Jsme florbalisti a milujeme dětskou hravost a pohyb celkově. A to nabízíme na našem kempu,“ říká na úvod šéftrenér klubu Matěj Klucho. „V minulosti jsme si podobný formát kempu vyzkoušeli a letos bude nabídka sportů ještě pestřejší. Fotbal, softball, florbal, judo, volejbal, lezení na stěně, plavání, brännball a další. Na každý sport odborník v rámci Liberce nebo nejbližšího okolí. Je dost možné, že se na kemp těšíme více než děti, dodává s úsměvem Klucho.

Děti se mohou těšit na „našlapaný“ program. „Od rána do odchodu se společně budeme bavit a hrát si. Samozřejmě den bude proložen například i logickými hrami, kde se nebude tolik běhat, abychom celý program zvládli. Kromě ostatních sportů se těšíme i na bloky, kdy děti volně „vypustíme v rámci gymnastického areálu GymLIB nebo v populární HOP Aréně, kde se mohou vyskákat dle libosti,“ vypichuje hlavní organizátor další z highlightů kempu.

Celé propozice

Základní informace

Termín: 10.7. – 14.7.2023
Místo konání: ZŠ Dobiášova a ostatní sportoviště
Zlevněná cena: 3 500,- Kč do 15.5.2023
v ceně kempu jsou zahrnuty přejezdy, stravování, pitný režim a ostatní doprovodné aktivity (viz. níže)

Cena po 15.5.2023: 3 900,- Kč
Doprovodné aktivity: gymnastika (Gymlib), fotbal (Slovan Liberec), softball (Patriots Liberec), tanec (A-Styl), lezení na umělé stěně (stěna Šutr), zábava (Hop Aréna), volejbal (VK Dukla Liberec), judo a další

Ročníky narození: 2009 – 2016 (mladší žáci / mladší žákyně – přípravka)
Platba:

  • Číslo účtu: 2114024894/2700
  • Variabilní symbol: 1
  • Zpráva pro příjemce: Jméno dítěte

Storno poplatky: V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky a méně než 14 dní 20%. 

Předchozí ročníky