Mládež
18.06.2018 - Redakce

FBC Liberec míří na OPENGAME - live článek

Celkem 4 týmy vyrazí ve středu do Brna na další neligový turnaj. Rozmezí 21. a 24. června se v jihomoravské metropoli uskuteční tradiční turnaj OPENGAME. Poprvé odstartujeme pravidelný live článek, kde se dozvíte všechny nejnovější informace. Startujeme odjezdem ve středu!

24. června

▪ Do závěrečného dne nastoupili už pouze starší žáci a dorostenci. Oba celky si v ranních čtvrtfinálových bojích vedli na jedničky, když porazily pražské týmy Sparta Praha a Tatran Střešovice. Dorostenci dovedli semifinále k samostatným nájezdům, v nich uspěl soupeř a klukům zbyli bronzové medaile!

Starší žáci FBC Liberec dokázali přejít i přes semifinále za výhru 4:2 proti Vítkovicím! Ve finále kluci nastoupili proti bronzovému týmu z MČR Tatranu Střešovice. V tomto zápase se nám podařilo vstřelit, i přes mnoho šancí, pouze jednu branku. Díky tomu jsme prohráli 1:4. 

23. června

▪ V závěrečném utkání podlehli junioři těsně Black Angels na nájezdy. Škoda končí těsně od medaile. 

▪ Dnešní den byl opravdu náročný. Boje v playoff vrcholili až do 22:00. Úspěšný den zažili starší žáci a dorostenci, kteří proklouzli do ranního, nedělního čtvrtfinále. V osmifinále skončili mladší žáci. Ti nestačili na Tatran Střešovice v moc hezkém utkání.

22. června 

▪ Už známe rozpis zápasů v playoff. Mladší žáci začnou ve 12:00. Starší žáci v 15:00. Dorostenci v 17:00.

▪ V odkaze najdete i naší fotogaleii, tak mrkněte!👀 FOTOGALERIE

▪ Úspěšný pátek zakončili všechny naše týmy! Mladší žáci si po výhře 3:0 vybojovali první příčku. Starší žáci jsou rovněž první ve skupině, stejně jako dorostenci! Jediní junioři o skóre končí za Spartou Praha. 

▪ Výborně! Mladší žáci ukořistili výhru nad FBK Atlas Blansko a vyhrávají svoji skupinu A. Na svého soupeře do play off čekají! 

▪ Další úspěšné vystoupení FBC Liberec! V odpoledních zápasech uspěli všechny tři týmy. Nyní každý celek čekají poslední zápasy ve skupině, kde se rozhodne o konečném pořadí a soupeřích do zítřejších bojů v play off!

▪ Polední zápasy dopadli na výbornou. Starší žáci přejeli Tatran Střešovice BLACK 7:1, Dorostenci přehráli Kaštan gang 3:1 a nejstarší zástupci FBC Liberec junioři porazili Žďár nad Sázavou v poměru 4:2. Ti však museli otáčet nepříznivý stav 0:2. Ale povedlo se! 

▪ Další zápasy nás čekají ve 12:00, kdy se střetnou se svými protivníky junioři, dorostenci i starší žáci. Kdo si povede nejlépe?

▪ Ráno bylo pro mladší žáky opravdu náročné. Brzká snídaně v 6:30 a poté rychlý odjezd na zápas v 08:00. Se soupeřem z Ostravy jsme odehráli pěknou partii a vyhráli 3:1. Povedený výkon!

21.června

▪ Zítra nás čeká opravdu perný den. Celkem nás 11 čeká zápasů! Tak nás sledujte.

▪ Dorostenci završili úspěšný den! Ve večerním zápase porazili těsně 3:2. Rozhodující branka padla minutu před koncem zápasu. Trefil se Matěj Ševčík.

▪ Z turnaje aktualizujeme pravidelně i naši fotogalerii! Fotogalerie

▪ Mladší žáci proti Black Angels zvítězili a odčinili svůj úvodní nezdar. Kluci hráli o poznání lépe než úvodní duel. Výhru 7:4 bereme! 
Uvodní utkání se podařilo i juniorům, kteří zvítězili 4:1.

▪ První zápas zvládli starší žáci na výbornou. Celý zápas dobře kontrolovali míček a zaslouženě si dokráčeli k prvnímu vítězství. 

▪ Starší žáci vstoupili do turnaje úspěšně! Pardubický kraj porazili 5:0. Mladší žáci bohužel zaspali začátek svého zápasu a prohráli 2:4. JEDEME DÁL!

▪ První vyrazili do boje mladší žáci. Svůj zápas hrají s domácím Hattrickem Brno 

▪ Dnes začínáme! Vše můžete sledovat zde: OPENGAME

Mladší žáci dnes hraji v 12:00 a 16:45. Starší žáci v 14:00. Dorostenci načnou turnaj v 19:45 a Junioři 17:30.

20. června

▪ Týmy mladších žáků a starších žáků jsou v Brně. Všichni dorazili v pořádku. Těšíme se na první zápasy!


18.června

▪ Skupiny jsou rozlosovány, všechny 4 elitní týmy čeká pořádná dávka zápasů. Tak nás sledujte!

Mladší žáci: Black Angels 2006, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí, FBK Atlas Blansko, FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue

Starší žáci: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, Pardubický kraj, Tatran Střešovice Black, Zlín Lions U15 

Dorostenci: FBŠ Hummel Hattrick Brno, FBS Olomouc, Floorball Club FALCON, Kaštan gang

Junioři: ACEMA Sparta Praha, Hippos Žďár nad Sázavou, Hornets Brno, PSKC Okříšky