Mládež
28.03.2022 - Redakce

Elévové v České Lípě a v Semilech

Elévové vyrazili v sobotu 26.3.2022 na předposlední 9. ligový turnaj. Tentokrát byly dva týmy v České Lípě a dva týmy v Semilech.

Hodnocení turnaje v České Lípě:

Na turnaji v českolipské hale jsme měli výhodu většího počtu hráčů. I tak jsem jako trenér rád, že všichni dostali mnoho prostoru ve hře, aby ukázali, co se naučili a jak jim to doopravdy jde. Tentokrát jsem družstva rozdělil na "zkušenější" a "ménězkušenější", abychom se mohli věnovat různým florbalovým dovednostem. Jako trenér jsem byl z tohodle turnaje velmi potěšen. Kluci chtěli hrát a bylo vidět, že zkouší a hlavně vnímají rady, které jsme jim dávali. Odměnou jim byly výsledky zápasů, které se tentokrát povedly. 6 zápasů - 6 výhěr jistě přineslo úsměv rodičům i dětem. 

Hodnocení turnaje v Semilech:

Na tento turnaj se nám před startem malinko rozpadla sestavě, takže v Semilech hrálo na nás pouze dvanáct hráčů. Poprvé jsme i museli přistoupit k tomu, že se kluci mohli točit v jednotlivých týmech. Jednak chci poděkovat ostatním týmům, že nám to dovolili a zároveň obdivuji všechny soupeřovy týmy a i naše hráče, že to zvládli, i když s vypětím všech sil. Opět jsme zde zkoušeli mnoho kliček, mnoho jich bylo úspěšných, spousta jich nevyšla. Podstatné je to, že se všichni snažili na maximum svého možného a to je prozatím to nejdůležitější. 


Všem rodičům děkuji za příkladné chování a catering na pohodových turnajích. Těším se na poslední ligový turnaj, který se odehraje 10.4. v Liberci a v Železném Brodě. Poté už budou následovat neligové turnaje, na které jsme přihlášeni. Vše se včas dozvíte. 
RV.

Fotogalerie od Petry Menclový: odkaz zde