Mládež
17.10.2022 - Redakce

Elévové na první turnaji!

Elévové se po dlouhé odmlce opět představili v plnohodnotném ligovém turnaji, které byl trochu specifický, protože jsme se potkali pouze mezi sebou. Celé hodnocení a průběh turnaje si můžete přečíst zde.

Nejprve chci poděkovat všem za bezproblémový průběh. Děti měli opět připravený bezkonkureční catering! Další ligový turnaj se uskuteční opět v Liberci a to v sobotu (29.10.) i v neděli (30.10.) Moc se těšíme. 

Hodnocení trenéra: "Pro mnoho našich nováčků to byl první ligový turnaj, takže se musí postupně učit všechny pravidlo a i další věci, jak to na zápasech chodí. Musím říct, že jako trenér jsem byl velmi spokojený se zápalem všech. Všem nováčkům musíme dát spoustu času a prostoru, aby začali hru poznali a zlepšovali se v ní. V turnaji jsme se snažili ještě stavět vždy vyrovnané trojice proti sobě, tak aby byl turnaj přínosný. Na závěr bych rád pochválil všechny tři stálé golmany. Během prvního měsíce udělali výrazný pokrok a je vidět, že se svému řemeslu věnují na tréninku pravidelně. Jen tak dál! Těším se i na další zápasy s našimi soupeři v lize."

Radek Valeš a trenéři